Slinivka set

172.00185.00

Slinivka břišní (pankreas) ovlivňuje řadu funkcí organismu. Staré herbáře zmiňují bylinky na slinivku jakožto podpůrný prostředek.
Skladem

Kategorie: Štítek:

Slinivka set

Slinivka břišní (pankreas, pancreas) ovlivňuje řadu funkcí organismu. Má jak endokrinní funkci (produkuje hormony, nejznámější jsou inzulin a glukagon), tak i exokrinní (tvorba pankreatické šťávy). Staré herbáře zmiňují bylinky na slinivku jakožto podpůrný prostředek.

Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: kopřivu (sypaný či porcovaný) a svízel tinkturu.

Svízel tinktura 50 ml

Podrobněji v herbáři

Bylinný lihový extrakt – Svízel syřišťový (Galium verum), doplněk stravy

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Galium verum (Svízel syřišťový nať v době květu) – 7,5 g sušené  drogy/100ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Pozor, neužívat při současném užívání léků na ředění krve. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Kopřiva nať 100 g

Podrobněji v herbáři

Latinský název: Herba urticae

Skladování: suché místo při teplotě nižší než 25°C

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

2x Kopřiva nať porcovaný (20 x 1,5 g)

Složení: Urtica dioica herba

Příprava: 1 sáček na 2dl vařící vody, vyluhovat 10 minut (2x denně).

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Dodavatel

Milota s.r.o., Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: