Polštářek s peckami

155.00

Polštářek s třešňovými peckami se může buď zahřát a přiložit na bolestivé místo, nebo jej lze použít jako ortopedická pomůcka. Používá se na svaly, klouby, bolesti.
Skladem

Nahřívací polštářek s třešňovými peckami 21×21

Ruční práce

Využití polštářku závisí na různých okolnostech. Může se zahřát a přiložit na bolestivé místo, nebo se může použít jako ortopedická pomůcka. Má jemný masážní efekt a po zahřátí se používá na svalové napětí, bolest v kloubech, zádech. Doporučuje se též přikládat na podbřišek během menstruačních bolestí, využívá se při bolestech během kojení.

Polštářek lze nahřívat suché pánvi, na topení nebo v mikrovlnné troubě (cca 1 min 700 W ). Nikdy nesmí být horký, ale jen příjemně teplý (lze jej obalit ručníkem nebo šátkem, aby teplo vydrželo déle).

Ve studeném stavu jej můžeme použít při úrazech, nataženích svalů, bolestech hlavy. Pro jeho zmrazení jej nejdříve zabalíme do igelitového sáčku a dáme do mrazničky cca na 30-60 min.

Upozornění: Při objednaní 1 a více polštářků vyžadujeme platbu předem. Abychom zaručili maximální čerstvost dodaných polštářků, vyrábíme je až na základě objednávky. Doba dodání objednávky se může zpozdit o 1-2 dny.

Složení: třešňové pecky, polštářek je vyrobený ze 100% bavlny, vzor polštářku se může lišit. Doporučujeme prát pouze povlak.

Vnitřní polštářek: 100% bavlna + třešňové pecky

Vnější povlak: 100% bavlna, zapínání překladem, bez zipu – možné prát na 40°C.

Další informace: Polštářky jsou vytvářeny vždy na zakázku, tak aby byla zajištěna maximální čerstvost obsažených sušených bylinek. Udržujte v suchu!

Rozměry21 x 21 cm
Dodavatel

Herbona

Novinky: