Sleva!

Smolná mast (smrková mast)

210.00 200.00

Smolná mast (smrková mast) je tradiční a originální produkt.
Skladem
Datum spotřeby: 13.09.2024

Smolná mast (smrková mast) 30 ml

Česká ruční výroba

Smolná mast obsahuje 30% smrkové pryskyřice. Zklidňuje pokožku a podporuje její přirozené regenerační mechanismy. Přispívá též ke zdraví nehtů. Smrková mast se již od pradávna používá pro podporu správné funkce pohybového systému (svaly, klouby…).

Smůla, nebo také pryskyřice jehličnatých stromů, byla již od pradávna vyhledávanou a oblíbenou surovinou se všestranným využitím, mimo jiné i v lidovém léčitelství. Hojně ji používali například američtí Indiáni a obyvatelé Skandinávských zemí, kteří z ní začali vyrábět smrkovou mast.

Složení: smrková pryskyřice, ghí (přepuštěné máslo), včelí vosk.

Návod: naneste mast na konkrétní místo nejlépe na noc, účinnost podporuje teplo. Pokud je potřeba použijte náplast či gázu.

Tato mast je vyrobena dle tradiční rodinné receptury se schválením Státního zdravotního ústavu.

Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Určeno pro zevní použití. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Objem

30 ml

Dodavatel

Smolenka

Novinky: