Kalciová mast

63.00

Kalciová mast je určena pro suchou, citlivou, podrážděnou a popraskanou pokožku dětí a dospělých.
Skladem

Kalciová mast (Calcium pantothenicum Natural) 30 g

Kalciová mast obsahuje 5% Calcium pantothenicum. Sůl kyseliny pantothenové je důležitá pro regeneraci pokožky. Speciálně vyvinutá receptura je určena pro suchou až extrémně suchou, podrážděnou a popraskanou pokožku dětí a dospělých. Pečuje o citlivou pokožku, zvláčňuje ji a udržuje její celistvost. Kalciová mast je vhodná na uklidnění podrážděné a začervenalé kůže.

Vysoký obsah přírodních olejů, včelího vosku a vitamínů napomáhá správnému fungování kožní bariéry. Obsahuje přírodní hydratační látky, které přispívají k obnově hydratace suché pokožky a potlačují svědění pokožky.

Způsob použití: kalciová mast se aplikuje obyčejně 1–2× denně či dle potřeby a účelu použití i vícekrát. U kojenců doporučujeme nanášet na pokožku zadečku při každém přebalení dítěte.

Složení: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Calcium Pantothenate, Cera Alba, Glycerin, Phenoxyethanol, Niacinamide, Magnesium Stearate, Tocopherol, Olive Oil Decyl Esters, Squalene, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Lavandula Angustifolia Oil.

Upozornění: Určeno k vnějšímu použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování: Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Skladujte při pokojové teplotě do 25 °C.

Informace pro alergiky: Bez parabenů, PEG, EDTA, minerálních olejů, silikonového oleje, parafínů, parfémů a barviv.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost30 g
Dodavatel

MedPharma

Novinky: