Artroregen gel (klouby)

178.00

Masažní gel Artroregen je bohatý na biologicky aktivní látky, rostlinné extrakty a silice. Používá se v oblasti kloubů.
Skladem

Artroregen masážní gel 250 ml

Jedná se o bylinou kompozici ve formě gelu s vysokým obsahem biologicky aktivních látek, rostlinných extraktů a silic. Využívá se v oblasti kloubů. Přípravek je možné použít i při zvýšené tělesné námaze.

Použití: Aplikujte na citlivá místa několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány. Pro zvýšení účinku nanést na určenou oblast větší množství přípravku, ovázat a nechat působit dlouhodobě (např. přes noc). Po aplikaci přípravku nevycházejte na přímé slunce, mohlo by dojít ke zcitlivění kůže.

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Alcohol denat., Symphytum Officinale Root Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hypericum Perforatum Flower/Leaf/Stem Extract, Juniperus Communis Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Menthol, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, CI 42053, D-Limonene

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Nepoužívat pro děti do 3 let. Originální receptura.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Objem

250 ml

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: