Svízel tinktura

65.00108.00

Svízel se v průběhu historie používal na močovou a lymfatickou soustavu, detoxikaci, otoky.

Svízel tinktura

Bylině se již od dávných dob v lidovém léčitelství připisuje schopnost mírnit otoky a působit močopudně. V tradiční čínské medicíně je doporučován při otocích kotníků a k podpoře správné činnosti lymfatického systému a štítné žlázy. Bylina patří mezi přírodní antioxidanty a přispívá k detoxikaci organismu.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

SVÍZEL tinktura (D3) 30 ml od B. Jukla

Složení: lihovodný roztok extraktu svízele, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 4x 7 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 21 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Svízel syřišťový tinktura 50 ml Topvet

Bylinný lihový extrakt – Svízel syřišťový (Galium verum), doplněk stravy

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), Galium verum (Svízel syřišťový nať v době květu) – 7,5 g sušené  drogy/100ml extraktu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Doporučené dávkování: 2 – 3 x denně 15 – 30 kapek. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Pozor, neužívat při současném užívání léků na ředění krve. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

 

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

30 ml, 50 ml

Novinky: