Kapky na prostatu

100.00

Bylinné kapky pro zdravou funkci prostaty a pro sexuální zdraví.
Skladem

Prostata a sexuální zdraví 50 ml

Bylinné kapky kombinují účinky 5 bylin, tradičně užívaných pro zdravou funkci prostaty a pro sexuální zdraví. Podporují reprodukční systémy. Přispívají ke zdraví pohlavních orgánů a k hormonální rovnováze. Podporují navození duševní i fyzické pohody.

Složení: voda, jemný kvasný líh (alk. 40% obj.), serenoa plazivá (palma sabalová) plod, pastala rozprostřená (damiána) list, kotvičník zemní nať s plodem, vrbice bílá nať, vrbovka nať

100 g výrobku obsahuje extrakt z á 2,85 g všech jmenovaných bylin.

Dávkování: 2x denně užívat 20 kapek tinktury mezi jídlem. Tinkturu můžete nakapat i do nápoje, např. vody nebo čaje. Doporučená denní dávka (40 kapek) obsahuje po 13,33 mg extraktu ze všech obsažených bylin.

Jak se bylinné kapky vyrábí?

Pečlivě vybrané atestované byliny se macerují v jemném 60% potravinářském lihu za studena – jedná se o způsob výroby, který je generacemi ověřený jako nejlepší, protože líh je pro extrakci ideální a kapky pak mají vysokou koncentraci účinných látek. Líh se navíc doplňuje vodou, takže v kapkách působí dva činitelé a vyluhuje se tedy i více účinných látek. Využívá se odstřeďování za vysoké rychlosti otáček, aby se z bylin získalo více účinných látek. Dlouhá macerace mikronizovaných (jemně rozemletých) bylin v lihu je velmi důležitá a tento proces nelze porovnávat s prostým rozmícháním extraktu.

Všechny extrakty jsou notifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Další informace: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu.Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: