Kozlík tinktura

65.00158.00

Kozlík lékařský byl v průběhu historie používán především pro podporu nervů, harmonie a klidného spánku.
Skladem

Kozlíkové kapky (valeriánské kapky)

Kozlík lékařský byl v průběhu historie používán především pro podporu nervů, harmonie a klidného spánku. Využíval se při stresových situacích.

Možnosti:

Kozlík tinktura 50 ml

Extrakt z kořene kozlíku lékařského.

Složení: velejemný melasový ethanol 40%, glycerol, kozlík lékařský (Valeriana officinalis), T2/K3

Dávkování: 20 kapek 3xdenně. Možno užívat i jednu dávku 30 – 60 minut před spaním. Užívejte 4 týdny (maximálně 6 týdnů), poté se doporučuje udělat přestávku.

Upozornění: užívání je nutné konzultovat s lékařem v případě užívání sedativ. Nedoporučuje se užívat před řízením motorového vozidla. Doplněk stravy – neředěná tinktura s vysokým obsahem látek z rostlin. Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Kozlík tinktura B. Jukl 30 ml

Složení: lihovodný roztok extraktu kozlíku, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×6 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 33 dní)

Kozlík bezlihová tinktura Topvet 100 ml

100 % vegan, doplněk stravy

Složení: Glycerin, voda, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %).

Doporučené dávkování: 2 x denně 15–30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Podávejte v jedné fázi 4 týdny, pak přerušte na 2 týdny.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Země původu: Česká republika

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Bylinné kapky, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: