Kozlík tinktura

65.00148.00

Kozlík přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku, podporuje kognitivní funkce (paměť, soustředění). Působí při stresu.
Skladem

Kozlíkové kapky (valeriánské kapky)

Kozlík lékařský byl v průběhu historie používán především na nervy a celkově nervovou soustavu (úzkost, strach, stres).

Používal se i na srdce a krevní oběh. Kozlík přispívá k normálnímu duševnímu zdraví a spánku, podporuje kognitivní funkce (paměť, soustředění). Působí při stresu a napomáhá relaxaci.

Podrobněji v herbáři

Možnosti:

Kozlík tinktura Dr. Popov 50 ml

Složení: Voda, jemný kvasný líh (alk. 35% obj), kozlík lékařský (10%).

Doporučené dávkování a způsob užití: 3x denně užívat 15-20 kapek tinktury. Tinkturu je možno nakapat i do nápoje, např. vody, čaje.

Doporučená denní dávka (60 kapek) obsahuje 51 mg extraktu kozlíku.

Kozlík tinktura B. Jukl 30 ml

Složení: lihovodný roztok extraktu kozlíku, tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D3

Dávkování: 3×6 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 33 dní)

Kozlík bezlihová tinktura Topvet 100 ml

100 % vegan, doplněk stravy

Složení: Glycerin, voda, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (Kyselina valerenová 0,8 %).

Doporučené dávkování: 2 x denně 15–30 kapek. Tinkturu je možné přidat do studeného nápoje. Podávejte v jedné fázi 4 týdny, pak přerušte na 2 týdny.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Země původu: Česká republika

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosahu dětí. Před použitím protřepat, lehký zákal není na závadu. Uchovejte v suchu při teplotě 5-25 °C.

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování. Předepsaný počet kapek můžeme nakapat do vody, teplého nápoje. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek. Obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl), Dr. Popov, Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: