Rakytníkový olej 100%

155.00269.00

Rakytníkový olej se využívá k podpoře hojení ran, spálenin, omrzlin. Obsahuje řadu významných látek včetně vitamínu C.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Elit Phito Rakytníkový olej 100%

Hojí a regeneruje

V posledních letech prošel rakytník řešetlákový klinickým testováním v ústavech po celém světě. Závěrem všech studií je skutečnost, že se jedná o bylinku vynikajících vlastností.

Aktivní látky získávané z rakytníku mají výrazné regenerační schopnosti. Toho se využívá k podpoře hojení podrážděné pokožky různého původu, spálenin, omrzlin. Výhodné je použití po terapeutickém ozařování. Jedná se o velice silný přírodní antioxidant. Napomáhá tlumit projevy stárnutí a stimulovat obnovení poškozených tkání.

Je velice bohatý na vitamín C, mastné kyseliny, stopové prvky a další cenné látky. Doporučuje se užívat také vnitřně. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání.

Složení: 100% olej z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae Rhamnoides).

Použití: 1 čajová lžička 2-3x denně. Vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný kal na dně není na závadu.

Objem

100 ml, 50 ml

Výrobce

Elit Phito (Harmonic)

Novinky: