Rakytníkový olej 100%

155.00255.00

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů, stopových prvků, přispívá k podpoře imunity.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Elit Phito Rakytníkový olej 100%

Hojí a regeneruje

V posledních letech prošel rakytník řešetlákový klinickým testováním v ústavech po celém světě. Závěrem všech studií je skutečnost, že se jedná o bylinku vynikajících vlastností.

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů (je velice bohatý na vitamín C) nenasycených mastných kyselin, stopových prvků a dalších biologicky aktivních látek. Rakytník přispívá k přirozeným obranným reakcím organismu. Příznivě ovlivňuje aktivitu trávicího traktu, povzbuzuje metabolismus. Prospívá kardiovaskulárnímu systému. Přispívá k normálnímu stavu a kvality kůže. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Užívá se jak vnitřně, tak i zevně.

Možnosti:

100% rakytníkový olej Elit Phito (Harmonic) 50 ml

Složení: 100% olej z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae Rhamnoides).

Použití: 1 čajová lžička 2-3x denně. Vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný kal na dně není na závadu.

100% rakytníkový olej Virde 100 ml

Složení: Rakytník řešetlákový 100 % olej ze semen (obsah karotenoidů 180mg/100g) 4,975 ml, D-alfa-tokoferol (vitamin E, antioxidant) 25 mg v  denní dávce 5 ml oleje ( odpovídá  208 % referenční hodnoty příjmu).

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička 1 – 3 x za den (tj. 5 – 15 ml)

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem a sálavým teplem! Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Objem

100 ml, 50 ml

Výrobce

Elit Phito (Harmonic), VIRDE spol. s r.o.

Novinky: