Rakytníkový olej 100%

164.00609.00

100% rakytníkový olej lisovaný za studena se využívá již od dávných dob. Rakytník je významný svým přirozeným obsahem vitamínů, stopových prvků.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Rakytník olej 100%

Za studena lisovaný

V posledních letech prošel rakytník řešetlákový klinickým testováním v ústavech po celém světě. Závěrem všech studií je skutečnost, že se jedná o bylinku vynikajících vlastností.

100% rakytníkový olej lisovaný za studena je významný svým přirozeným obsahem vitamínů (je velice bohatý na vitamín C) nenasycených mastných kyselin, stopových prvků a dalších biologicky aktivních látek. Rakytník přispívá k přirozeným obranným reakcím organismu. Příznivě ovlivňuje aktivitu trávicího traktu, povzbuzuje metabolismus. Prospívá kardiovaskulárnímu systému. Přispívá k normálnímu stavu a kvality kůže. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Užívá se jak vnitřně, tak i zevně.

Složení: Rakytník řešetlákový 100 % olej ze semen (obsah karotenoidů 180mg/100g) 4,975 ml, D-alfa-tokoferol (vitamin E, antioxidant) 25 mg v  denní dávce 5 ml oleje ( odpovídá  208 % referenční hodnoty příjmu).

Doporučené dávkování: 1 čajová lžička 1 – 3 x za den (tj. 5 – 15 ml)

Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 5 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem a sálavým teplem! Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Výrobce

VIRDE spol. s r.o.