Rakytníkový olej

112.00155.00

Rakytníkový olej se využívá k podpoře hojení ran, spálenin, omrzlin. Obsahuje řadu významných látek včetně vitamínu C. Podporuje imunitní systém.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Rakytníkový bylinný olej

Hojí a regeneruje

V posledních letech prošel rakytník řešetlákový klinickým testováním v ústavech po celém světě. Závěrem všech studií je skutečnost, že se jedná o bylinku vynikajících vlastností.

Aktivní látky získávané z rakytníku mají výrazné regenerační schopnosti. Toho se využívá k podpoře hojení podrážděné pokožky různého původu, spálenin, omrzlin. Výhodné je použití po terapeutickém ozařování. Jedná se o velice silný přírodní antioxidant. Napomáhá tlumit projevy stárnutí a stimulovat obnovení poškozených tkání.

Je velice bohatý na vitamín C, mastné kyseliny, stopové prvky a další cenné látky. Doporučuje se užívat také vnitřně. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému. Chrání před oxidativním stresem. Pomáhá chránit srdce a cévy a podporuje zažívání.

Rakytníkový olej Topvet 25%, 100 ml

Návod k použití: potírejte postižené místo několikrát denně. Doporučené dávkování: 1 – 2 x denně 1 – 2 ml (1 kávovou lžičku). Doporučujeme používat v jedné kúře alespoň 12 týdnů. Vhodné používat v každém věku.

Originální receptura. Vhodné kombinovat s měsíčkovým olejem.

Složení: hroznový olej, rakytníkový olej, vitamín E

Objem: 100 ml

Výrobce: Topvet

Elit Phito Rakytníkový olej 100%, 50 ml

Složení: 100% olej z plodů rakytníku řešetlákového (Hippophae Rhamnoides).

Použití: 1 čajová lžička 2-3x denně. Vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů. Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin.

Objem: 50 ml

Výrobce: Elit Phito

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný kal na dně není na závadu.

Další informace

Objem

100 ml, 50 ml

Výrobce

Elit Phito (Harmonic), Topvet

Nejpopulárnější produkty: