Bylinky na červené krvinky ve směsi B. Jukla

75.00

Bylinky na nedostatek červených krvinek v této směsi se doporučují nejen při nedostatku erytrocytů, ale i nízkém obsahu hemoglobinu, snížených hodnotách hematokritu.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinný čaj na červené krvinky

Směs se pije při nedostatku červených krvinek, nízkém obsahu hemoglobinu, snížených hodnotách hematokritu. Vhodné doplnit přírodními tabletami FYROSAN JÁTRA FORTE a přípravky s obsahem železa.

Složení: mateřídouška, pomerančová kůra, řepík, puškvorec, řebříček, třezalka, pelyněk, jitrocel, vachta, zeměžluč.

Užívání: Bylinné směsi slouží zejména k přípravě vodních výluhů (čajů). Obecně platí, že na 100 ml vody přijde 1 čajová lžička jemně nasekané sušené byliny, na 250 ml pak 1 polévková lžíce. Byliny zalijte horkou vodou, která právě přestala vřít, zakryjte šálek (konvici) pokličkou, a nechte cca 10 minut vyluhovat. Denní dávka čaje je 500 až 750 ml. Čaj se pije neslazený a na lačno. Pouze prsní čaje lze přisladit medem a vždy se podávají teplé.

Upozornění: Uchovávejte na suchém místě do 25°C. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Balení: Papírový sáček 100 g netto.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Zároveň nesmí být název nemoci ani v názvu výrobku, proto došlo k přejmenování. Složení a používání se nemění.

Hmotnost100 g
Forma balení

sypaný

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Novinky: