Spirulina & chlorella & prebiotikum

80.00

Přípravek Spirulina+Chlorella je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho celkové harmonizaci.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Spirulina + chlorella + prebiotikum 90 tablet

Přípravek SPIRULINA + CHLORELLA + PREBIOTIKUM je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho celkové harmonizaci.

Chlorella obsahuje řadu biologicky cenných látek, takže je velmi vhodná při únavě, dodává tělu energii, podporuje vitalitu, aktivitu a tonizaci organismu. Pomáhá udržovat normální střevní funkci, podporuje růst střevní mikroflóry, zklidňuje střevní stěnu při podráždění. Má pozitivní vliv na metabolismus a trávicí systém, blahodárně působí funkci jater. Přispívá k detoxikaci. Příznivě působí na hladinu krevního cukru a cholesterolu. Podporuje funkci imunitního systému.

Spirulina je též bohatá na významné pro náš organismus látky, které pomáhají chránit naše tělo před následky oxidačního stresu. Svým působením v těle se podobá Chlorelle a doplňuje její účinky. Je vhodná pro kontrolu tělesné hmotnosti, brání štěpení škrobu a omezuje tím přísun energie do organismu. Nestrávený škrob podporuje střevní aktivitu. Působí proti únavě, podporuje vitalitu a tonizaci organismu. Podporuje přirozenou obranyschopnost.

Inulín je fruktózový polysacharid z čekanky.

 

Složení 1 tablety: 100 mg Spirulina, 100 mg Chlorella, 80 mg Inulín

Dávkování: Doporučuje se užívat 2 – 4 tablety denně. Balení vydrží až na 2,5 měsíce.

Upozornění: Výrobek neobsahuje lepek, laktózu, konzervační látky ani aromata.

Dodavatel

NATURVITA

Balení

90 tablet

Novinky: