Himálajská růžová sůl

39.0049.00

Himálajská růžová sůl je jedinečná pro svůj vyvážený obsah minerálních látek a stopových prvků. Je vhodná pro každodenní využití do teplých a studených jídel.
Skladem

Zrušit výběr
Kategorie: Štítek:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Popis

Himálajská růžová sůl mletá

Himálajská růžová sůl je jedinečná pro svůj vyvážený obsah více než 80 dobře využitelných přírodních prvků. Dodává organismu potřebné minerální látky a stopové prvky. Díky své hrubosti (cca 1 mm) je vhodná pro každodenní využití do teplých a studených jídel.

Tip: Pro zachování nejlepších přírodních vlastností této soli, je vždy lepší solit buď před podáváním nebo na konci vaření.

Složení: kamenná sůl v ryze panenské podobě, velikost krystalu 1 mm

Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.

Min. trvanlivost: při skladování v suchu neomezena

Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje

Sůl Cereus je těžena v jednom z nejstarších přírodních zdrojů na zemi, jižně od Himálaje. Tato sůl je až 540 milionů let stará a jedinečně panensky čistá. Je tradičně ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá pouze ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu. Tento přírodní pokrm je bohatý na esenciální minerální látky a stopové prvky v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami, a to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné (sůl je koloidální).

Další informace

Hmotnost200 g
Výrobce

Cereus

Nejpopulárnější produkty: