Verbena dárková sada

334.00

Verbena citronová se v kosmetickém odvětví používá od dávných dob. Dárková sada obsahuje šampon, sůl do koupele a mýdlo.
Skladem

Verbena dárková sada

Verbena citronová se v kosmetickém odvětví používá od dávných dob. Její příjemné citronové aroma působí osvěžujícím a uvolňujícím způsobem. Dárková sada obsahuje šampon, sůl do koupele a mýdlo.

Verbena šampon 200 ml

Šampon šetrně umyje vlasy.

Složení: Aqua, Sodium Sulfate, Cocamidorpopyl Betaine, Natrium Chloride, Coco-Glucoside, Conditioner P10, Glycerin, 5-bromo-5-nitro-1,3-dioxane, Verbena Officinalis, Sodium Laureth Sulfate, Eugenol, Limonene, Linalool

Použití: přiměřené množství naneste na vlhké vlasy, napěňte, nechte chvíli působit, důkladně opláchněte.

Chraňte oči před vniknutím šamponu.

Verbena citrónová sůl do koupele 200 ml

Koupelová sůl působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na celé tělo a příznivě ovlivňuje pokožku. Významné látky pronikají během teplé koupele uvolněnými póry pokožky do organismu. Koupel je vhodná ke každodenní péči i pro citlivou kůži.

Složení: Sodium Chloride, Dry Herbs, Aloysia Citrodora, Citronellol, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol

Použití: rozpusťte cca 100 g soli ve vaně s teplotou příjemnou pro pokožku (cca 37°C). Obvyklá délka koupele je cca 15-20 min. Po koupeli opláchněte tělo čistou vlažnou vodou.

Upozornění: při vypouštění vody z vany používejte sítko na odtok, abyste zamezili ucpání odpadu. Chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Verbena mýdlo 180 g

Glycerínové mýdlo s verbenou má mimořádně vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování. Podporuje pružnost pleti a její odolnost. Opatřeno dekorativní fólií.

Složení: aqua, glycerin, sodium palmate, sodium cocoate, propylene glycol, verbena officinalis extract, parfum, CI 42051

Použití: mýdlo je určeno k denní hygieně, pouze pro vnější použití.

Upozornění: chraňte před slunečním světlem, uchovávejte s v suchu a při teplotě do 25°C

Glycerínová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Jsou vhodná i na holení.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová)

Novinky: