Sada masážních olejů

510.00

Masážní přírodní oleje blahodárně působí na tělesnou a duševní stránku – podporují uvolnění, obnovu sil, zmírňují pocit únavy.
Skladem

Dárková sada masážních olejů

V moderní hektické době určitě všichni oceníme příjemnou a provoněnou masáž, kterou si však můžeme užít i přímo doma. Masážní přírodní oleje blahodárně působí na tělesnou a duševní stránku – podporují uvolnění, obnovu sil, zmírňují pocit únavy.

Varianta I masážní oleje: levandulový, jalovcový, skořicový

Varianta II masážní oleje: citronová tráva (lemongrass), hřejivý, levandulový

Levandulový masážní olej Professional 200 ml

Tento tělový a koupelový olej s vysokým obsahem levandulové silice regeneruje, vyživuje a revitalizuje. V tradiční přírodní medicíně je aroma levandule používáno při bolestech hlavy, nespavosti a k tlumení projevů stresu. V tradiční čínské medicíně se používá při projevech neklidu, depresích a úzkostných stavech.

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Lavandula Angustifolia Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, D-Limonene, Farnesol, Linalool, Geraniol

Jalovcový masážní olej Professional 200 ml

Masážní lymfodrenážní kompozice ve formě oleje obsahuje vysoký podíl jalovcové silice, proto je vhodná k masážím po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky, je vhodný pro osoby se syndromem tzv. „těžkých nohou.“ Olej se doporučuje k péči o mastnou pokožku se sklonem k akné. Aroma jalovce má osvěžující účinek u osob trpících nespavostí či bolestmi hlavy.

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil, Tocopheryl Acetate

Skořicový masážní olej Professional 200 ml

Olej přispívá k lokálnímu prohřátí pokožky, rozšíření cév, a tím odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice, a tím urychlíme odbourávání tuků.
Pozor: použitá silice vykazuje silný zahřívací efekt!

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Tocopheryl Acetate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Limonene, Linalool

Hřejivý relax masážní olej 200 ml

Hřejivý relaxační olej umožňuje masáž v oblasti bolestivých kloubů, svalů a páteře. Je určen na lehké i silnější masáže s mírně prohřívacím efektem. Olej velmi příjemně voní po směsi rostlinných éterických olejů. Masáž provádíme kdykoliv, i několikrát denně.

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Cinnamomum Camphora Formosana Leaf Oil Rectified, Juniperus Communis Fruit Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil, Tocopheryl Acetate, D-Limonene, Linalool

Citronová tráva masážní olej (lemongrass) 200 ml

Silice citronely se používá v přírodní medicíně již více než 3000 let. Aroma citronové trávy osvěžuje při stresu a napětí. Působí proti únavě a zvyšuje schopnost koncentrovat se. Omezuje nadměrné pocení. Citronová tráva (lemongrass) má značné zvláčňující účinky, a proto se ve východní medicíně využívá k omlazujícím procedurám. Olej má velice příjemné aroma.

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Tocopheryl Acetate, Citral, Limonene

 

Použití olejů: je vhodný pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na požadovanou oblast. Olej prakticky nevsakuje, je proto vhodný k dlouhotrvající rehabilitační, relaxační i sportovní masáži.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu olejů: Česká republika

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: