Brusinková sada

304.00

Brusinková sada je výborným dárkem ke každé příležitosti. Vychutnejte si brusinkovou šťávu, ovocnou pomazánku a pečený čaj.
Skladem

Brusinková sada

Brusinková sada je výborným dárkem ke každé příležitosti, která podpoří zdraví. Brusinky jsou známé pro svůj obsah vitamínu C a dalších významných látek. Součástí sady je brusinková šťáva, pečenáda a pečený čaj.

Brusinka šťáva 90% s dužinou 300 g

Brusinka obsahuje řadu významných látek včetně vitamínů a minerálů, napomáhá imunitnímu systému. Vzhledem k vysokému procentu živin a obrovskému množství antioxidantů se řadí mezi tzv. super foods neboli superpotraviny. Šťáva obsahuje 90 % brusinek.

Složení: Brusinková šťáva s dužinou 90 %, fruktóza 10 %. Bez konzervantů. Pasterováno.

Použití: Šťávu z čerstvých brusinek s dužinou je možné užívat přímo po lžičkách nebo v ředěném stavu 1:10 pro přípravu osvěžujícího nápoje.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepat! Usazenina je součástí výrobku a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dní.

Neskladovat na slunci. Skladovat při teplotě 4-25 °C. Chránit před mrazem.

Pečenáda Brusinka 220 g

Ovocná pomazánka

Pečenáda je vlastně vylepšená brusinková marmeláda. Již samotný název dává tušit něco extra! Vzhledem a použitím je podobná „marmeládě“, ale přesto je jiná a originální. Obsahuje vydatný 60% podíl ovoce a připravujeme se bez použití konzervantů, barviv, aromat a místo cukru je využita fruktóza a jako zahušťovadlo agar agar.

Ochutnejte a vyzkoušejte pečenádu všude tam, kde běžně používáte ovocné marmelády a džemy. Skvěle se hodí i na lívance, chlebíčky nebo jako přísada do jogurtů.

Složení: 60% brusinka, fruktóza, agar agar

Upozornění: chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v ledničce a zpracujte do 5 dní.

Brusinka pečený čaj se skořicí 60 ml

Brusinkový pečený čaj je nápojový koncentrát s kousky ovoce, ze kterého připravíte lahodný ovocný čaj. Vychutnejte si tuto ovocnou pochoutku a zpříjemněte si den. Nápoj neobsahuje kofein, takže si jej můžete vychutnat po celý den a je vhodný i pro děti. Je dochucen vybraným kořením, které dodává ještě lepší požitek z pití.

Pečené čaje jsou vyráběny ruční metodou z celého ovoce té nejvyšší kvality. Neobsahují chemické přísady v podobě éček, zahušťovadel, barviv, aromat nebo konzervantů.

Složení: voda, cukr, brusinky (min. 45% ovocného podílu), jablko, jahoda, malina, skořice

Návod k přípravě: Obsah skleničky nalijeme do šálku 0,25 l a zalijeme horkou vodou (min. 80 stupňů) dle požadované chuti. Z pečených čajů lze připravit i osvěžující nápoj: obsah zalijeme vychlazenou perlivou nebo neperlivou vodou.

Upozornění: chraňte před přímým slunečním světlem

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o., Nature Notea s.r.o.

Novinky: