Brusinková sada

199.00

Brusinková sada je výborným dárkem ke každé příležitosti. Vychutnejte si brusinkový čaj, ovocnou pomazánku a pečený čaj.
Skladem

Brusinková sada

Brusinková sada je výborným dárkem ke každé příležitosti, která podpoří zdraví. Brusinky jsou známé pro svůj obsah vitamínu C a dalších významných látek. Součástí sady je brusinkový čaj, pečenádu a pečený čaj.

Brusinkový ovocný čaj 50 g

Ovocný brusinkový čaj je charakteristický svou lahodnou chutí a vůní. Čaj nejen příjemně zahřeje, ale též podpoří zdraví. Ovoce, které ponecháte v šálku, můžete na konci sníst a dostanete tak do těla ještě větší porci prospěšných látek. Čaj je vyroben na čistě přírodním základu a lze jej pít bez omezení.

Složení: Brusinky plod, ibišek květ, borůvka plod, rozinky, bezinky plod, šípek plod, aroma.

Příprava: Jedna čajová lžička ovocného čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 10 minut odstát a poté se scedí. Hotový nápoj je možné pít bez jakýchkoliv přísad či jej lze ochutit cukrem, medem, sladidlem apod.

Pečenáda Brusinka 160 g

Ovocná pomazánka

Pečenáda je vlastně vylepšená brusinková marmeláda. Již samotný název dává tušit něco extra! Vzhledem a použitím je podobná „marmeládě“, ale přesto je jiná a originální. Obsahuje vydatný 60% podíl ovoce a připravujeme se bez použití konzervantů, barviv, aromat a místo cukru je využita fruktóza a jako zahušťovadlo agar agar.

Ochutnejte a vyzkoušejte pečenádu všude tam, kde běžně používáte ovocné marmelády a džemy. Skvěle se hodí i na lívance, chlebíčky nebo jako přísada do jogurtů.

Složení: 60% brusinka, fruktóza, agar agar

Upozornění: chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v ledničce a zpracujte do 5 dní.

Brusinka pečený čaj se skořicí 60 ml

Brusinkový pečený čaj je nápojový koncentrát s kousky ovoce, ze kterého připravíte lahodný ovocný čaj. Vychutnejte si tuto ovocnou pochoutku a zpříjemněte si den. Nápoj neobsahuje kofein, takže si jej můžete vychutnat po celý den a je vhodný i pro děti. Je dochucen vybraným kořením, které dodává ještě lepší požitek z pití.

Pečené čaje jsou vyráběny ruční metodou z celého ovoce té nejvyšší kvality. Neobsahují chemické přísady v podobě éček, zahušťovadel, barviv, aromat nebo konzervantů.

Složení: voda, cukr, brusinky (min. 45% ovocného podílu), jablko, jahoda, malina, skořice

Návod k přípravě: Obsah skleničky nalijeme do šálku 0,25 l a zalijeme horkou vodou (min. 80 stupňů) dle požadované chuti. Z pečených čajů lze připravit i osvěžující nápoj: obsah zalijeme vychlazenou perlivou nebo neperlivou vodou.

Upozornění: chraňte před přímým slunečním světlem

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Nature Notea s.r.o.

Novinky: