Čištění organismu set

125.00135.00

Bylinky se již od pradávna využívají k podpoře šetrného čištění organismu.
Skladem

Kategorie:

Čistící set

Bylinky se již od pradávna využívají k podpoře šetrného čištění organismu. Set obsahuje dva produkty, které jsou baleny zvlášť: Univerzální čistící čaj (sypaný či porcovaný) a tablety Yucca.

Univerzální čistící čaj sypaný (50 g) nebo porcovaný (20×1,5 g)

Kopřiva se v lidovém léčitelství již po dlouhá staletí používá na čistění krve a podporu správné činnosti ledvin. Lípa je známá pro své antioxidační vlastnosti a též přispívá k podpoře čištění krve. Další obsažené byliny umocňují hlavní účel bylinné směsi.

Složení: Lípa květ, růžový ibišek květ, maceška nať, kopřiva nať, řepík nať, třezalka nať, řebříček nať, oman kořen.

Doporučené dávkování a způsob užití: 1 vrchovatou lžičku směsi (cca 2 g) přelít 0,25 l právě vroucí vody, přikrýt a nechat 15 minut vylouhovat. Denně užívat dva šálky, jeden ráno nalačno a druhý večer po jídle. Čistící kúra by měla trvat 6 týdnů.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. U citlivých osob možnost fotosenzibilizace. Skladovat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě 5,25 °C. Účinky bylinných čajů se projevují při dlouhodobějším užívání.

Yucca 60 tablet

Přírodní extrakt z exotické rostliny Yucca podporuje detoxikaci organismu a přispívá k ochraně trávícího traktu. U sportovců pomáhá odstraňovat pocity únavy.

Složení 1 tablety: Yucca schidigera (extrakt 10:1) – 50 mg, Inulín (prebiotikum) 250 mg

Výrobek neobsahuje lepek, konzervační látky, syntetická barviva ani aromata.

Doporučené dávkování: 2 tablety denně

Dodavatel

Dr. Popov, NATURVITA

Novinky: