Konopný gel na kožní problémy

98.00

Konopný olej přispívá ke zdraví pleti. Příznivě působí při péči o kůži při lupénce, ekzémech, lupech a dalších kožních onemocněních.
Skladem

Konopný masážní gel 250 ml

(Cannabis Sativa) – hemp seed

Konopný olej je natolik výjimečný svými účinky, že se jím v současné době intenzivně zabývá moderní medicína. Udržuje pleť vláčnou, hladkou, lesklou a pevnou. Za ojedinělou účinností konopí stojí nenasycená kyselina gamalinolenová (až 73%), která chrání pokožku před vysoušením, brání tvorbě vrásek a regeneruje po expozici slunečnímu záření. Příznivě působí při péči o kůži při lupénce, ekzémech, lupech a dalších kožních onemocněních.

Použití: jemně aplikujte na čistou pokožku i několikrát denně. Neaplikujte na sliznice a otevřené rány.

Složení (INCI): Aqua, Glycerin, Cannabis Sativa Seed Oil Glycereth-8 Esters, Carbomer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, CI 42053

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu: Česká republika

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: