Kapky na spaní Medea

108.00

Stres, nervozita a poruchy spánku často doprovází moderní hektický život. Bylinná přispívá k lepšímu a kvalitnějšímu spánku.
Skladem

MEDEA – Směs pro lepší spánek 50 ml

Bylinný lihový extrakt, doplněk stravy

Stres, nervozita a poruchy spánku často doprovází moderní hektický život. Chmel otáčivý a kozlík lékařský podporují přirozený a správný spánek a duševní výkonnost. Přispívají ke zklidnění centrálního nervového systému a mají antioxidační vlastnosti. Meduňka lékařská se užívá při nespavosti, podporuje duševní pohodu a má antioxidační vlastnosti. Levandule lékařská také podporuje přirozený a klidný spánek, psychickou relaxaci a udržuje duševní pohodu.

Složení: voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), meduňka lékařská (Melissa officinalis), chmel otáčivý (Humulus lupulus) šištice, levandule lékařská (Lavandula angustifolia), kozlík lékařský (Valeriana officinalis), vitamín C (kyselina L-askorbová)

Doporučené dávkování:  2 – 5 ml (30 – 75 kapek) přibližně 30 minut před spánkem. Tinkturu je možné přidat do nápoje. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

50 ml

Novinky: