Mandlový olej s kokosem a vanilkou

160.00

Koupelový a tělový olej s vysokým obsahem kokosového a vanilkového aroma zpříjemní svojí vůní vaši koupel. Po večerní koupeli nebo masáži pomáhá navodit klidný a plnohodnotný spánek.
Skladem

Popis

Kokos a vanilka v mandlovém oleji 200 ml

Koupelový a tělový olej s vysokým obsahem kokosového a vanilkového aroma zpříjemní svojí vůní vaši koupel. Pokožku ochrání proti nežádoucím účinkům chloru a vaše kůže bude hebká a vláčná. Aroma kokosu a vanilky má uklidňující a relaxační účinek. Po večerní koupeli nebo masáži pomáhá navodit klidný a plnohodnotný spánek.

Výrobek je bez konzervačních látek a je vhodný pro každý typ pleti.

Použití: je vhodný pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, je proto možné jej použít také do vířivých van.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Další informace

Výrobce

Topvet

Objem

200 ml

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mandlový olej s kokosem a vanilkou”

Máte nějaké dotazy? Využijte tento kontaktní formulář: