Konopný olej 100%

168.00

100% čistý, za studena lisovaný olej z konopných semen patří pro své cenné nutriční hodnoty k historicky těm nejdéle používaným olejům.
Skladem

Kategorie: Štítek:
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Konopný olej 100%

100% čistý, za studena lisovaný olej z konopných semen patří pro své cenné nutriční hodnoty k historicky těm nejdéle používaným olejům. V nezměněném stavu si zachovává své hlavní účinné složení a vyniká zejména vysokým obsahem biologicky aktivní látky – omega-3 nenasycené kyseliny alfa-linolenové.

Konopný olej blahodárně ovlivňuje kardiovaskulární systém a pomáhá při kontrole krevní hladiny cholesterolu a triglyceridů. Působí příznivě na stav a funkci svalů a kloubů, podporuje imunitní systém, optimalizuje obranné reakce organismu. Přispívá k regulaci metabolických procesů glukózy u diabetiků.

Pro svou výbornou chuť je velmi vhodný zejména pro studenou kuchyni a rovněž pro samostatné užívání. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Složení: konopí seté (cannabis sativa) 100% olej 99,5 ml (obsah kyseliny alfa-linolenové 15g/100g), alfa-tokoferol 500 mg (vitamin E) ve 100 ml výrobku. Dávka 10 ml oleje obsahuje 50 mg vitaminu E, tj. 417% referenční hodnoty příjmu.

Doporučené dávkování: 1-2 polévkové lžíce (10-20 ml) za den.

Upozornění: Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí! Chraňte před přímým slunečním světlem! Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25 stupňů Celsia. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré stravy.

Dodavatel

VIRDE spol. s r.o.

Objem

200 ml

Novinky: