Tygří mast

38.00

Tygří mast je oblíbena již po staletí a její recept se dlouhou dobu dědil z generace na generaci a využívala se vždy, když něco zabolelo…
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Tygří mast 8 g

Tygří mast je oblíbena již po staletí a její recept se dlouhou dobu dědil z generace na generaci. Ačkoliv je mast vlastně jenom kombinací čtyř esenciálních olejů – mentolového, hřebíčkového, kafrového a oleje ze stromu kajeput, tak i přesto byla využívaná vždy, když něco zabolelo.

Mast se používá k zevní aplikaci masáží při nachlazení, chřipce, bolestech hlavy, poštípání komáry a hmyzem, proti žihadlům, při slunečním úžehu, na relaxaci šlach a kloubů, při svědění pokožky, při svalových bolestech. Díky svým chladivým účinkům se též používá na pokožku k uvolnění napětí způsobeném únavou. Díky svému mastnému masťovému základu také důkladně zvláčňuje pokožku.Chraňte oči a sliznice.

Použití: při bolestech hlavy vetřeme mast na spánky či šíji, u ostatních potíží se aplikuje na postižené místo. Při bolestech hlavy či štípnutí hmyzem lze účinek zvýšit masáží postiženého místa před aplikací mastí.

Složení: Petrolatum, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Menthol, Cera Alba, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Eugenol, Limonene, Linalool.

Upozornění: Chraňte oči a sliznice. Uchovávejte v uzavřeném obalu v temnu. Není vhodná pro děti do 3 let. Skladujte při teplotě od +5 °C do +25 °C.

Hmotnost8 g
Dodavatel

Dr. Müller

Novinky: