Propolisová mast na kožní problémy

75.0088.00

Propolisová mast na kožní problémy je oblíbená již od dávných dob. Využívá se k péči o kůži a regeneraci.
Skladem

Zrušit výběr
Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Mast z propolisu

Propolis je velmi cenná přírodní látka, kterou používají včely ve formě tmelu k ochraně před plísněmi, viry a baktériemi. Této schopnosti propolisu se využívá v přírodní medicíně. Mast se používá k péči o kůži a regeneraci při hojení zacelených ran, je vhodná k péči o prochlazenou kůži a při dalších kožních problémech včetně hmyzích štípnutí. Používá se na plísně, ekzémy a bércové vředy.

Podrobněji v herbáři

Propolisová mast Topvet 50 ml

Použití: Jemně vtírejte podle potřeby i několikrát denně. Neaplikujte do otevřených ran, ale jemně vetřete do jejich okolí. Propolis je včelí produkt, na který jsou poměrně časté alergické reakce, proto je vhodné ověřit alergickou reakci: mast naneste na pokožku vnitřního zápěstí či loketní jamky. Pokud do 30-60 minut nedojde k nějaké reakci (zarudlost, pupínky, svědění, opuchnutí nebo pálení), pak je velká pravděpodobnost, že na obsažené látky nejste alergičtí.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Propolisová mast Pleva 20 g

Použití: Používejte ji na vysušenou, podrážděnou i poškozenou kůži. Má výrazný regenerační účinek. Jemně vmasírujte na postižené místo a podle potřeby opakujte třikrát denně. Propolis barví, je vhodné používat tmavé oblečení, nebo nechat mast nejprve vstřebat.

Složení: Petrolatum, Lanolin, Propolis extract , Propylene glycol

Výrobce

Pleva, Topvet

Balení:

50 ml, 20 g

Novinky: