Ořešák černý (americký) tinktura

75.00

Tinktura se používá jako kloktadlo, obklady. Též se v průběhu historie užívala na trávení, srdce a cévy, parazity.
Skladem

Máte dotaz? Zeptejte se nás!

Bylinné kapky OŘEŠÁK ČERNÝ (D1)

Ořešák černý (Juglans nigra) je statný strom, který pochází z východní části USA, odkud byl v 17. století dovezen do Evropy. Pěstuje se v zahradách a parcích. Též se využívá pro tmavé a lehce zpracovatelné dřevo. Má významné postavení v potravinářském odvětví

V lidovém léčitelství se využívají účinky nedozrálých slupek, jader, listů a oplodí ořešáku černého. Nálevy z listů se v průběhu historie užívaly pro dezinfekci, jako kloktadlo při zánětech v ústní dutině a jako obklady při akné, nadměrné potivosti a na kůži. Ořešák se využíval na trávení, srdce a cévy.

Složení: lihovodný roztok extraktu z listí ořešáku černého (Juglans Nigra), tinktura je připravena ve specifickém homeopatickém ředění D1

Dávkování: 3x 15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 12 dní)

Balení: PE kapací lahvička 30 ml

Velkou výhodou tinktur jejich časová nenáročnost a jednoduché dávkování, které nevyžaduje polykání. Bylinné kapky jsou vyrobeny z kvalitních bylin a velejemného lihu. Vyznačují se vysokou koncentrací účinných látek a obsažený líh podporuje rychlejší vstřebávání těchto látek do organismu. Dávkování tinktur je tak malé, že úvahy o ovlivnění jater nebo nervového systému obsaženým alkoholem jsou zcela bezpředmětné. Pokud by Vám přesto alkohol v tinktuře nevyhovoval, stačí nakapat předepsaný počet kapek do horkého čaje. Takový postup se doporučuje i u dětí.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy – neslouží jako náhrada pestré stravy.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Výrobce

Bylinářství-kořenářství (B. Jukl)

Objem

30 ml

Novinky: