Chmelový šampon (pivní šampon)

89.00

Tradiční, populární, jemný a vydatný chmelový šampon je určen pro každodenní použití pro všechny typy vlasů a pokožky.
Skladem

Vlasový šampon Pivní 260 ml

Tradiční, populární, jemný a vydatný šampon je určen pro každodenní použití pro všechny typy vlasů a pokožky. Obsahuje sladové minerály, aminokyseliny, sacharidy a chmelové pryskyřice, terpeny, fytosteroly, vitamíny aj. – vše pro Vaše krásné a zdravé vlasy. Má značnou pěnivost a velkou čistící a mycí sílu, aniž by extrémně odmašťoval vlasy či pokožku. Pivo na vlasy se hojně používalo již ve středověku a z té doby se dochovaly různé zmínky o jeho pozitivním vlivu.

Přidané betainy spolu s rostlinným lecitinem zanechají pokožku umytou, vláčnou a přirozenou, vlasy příjemně změkčí. Užitnými vlastnostmi je BIO šampon šetrný jak k vlasům, tak k přírodě. Je velmi jemný a příjemný při použití. Přidaná kyselina mléčná upraví pH pokožky do optimální fyziologické úrovně.

Složení (INCI): Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Lecithin, Lactic Acid, Panthenol, Humulus Lupulus Extract, Malt Extract, Caramel, Yeast Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid

Vyrobeno v BIO kvalitě.

Český výrobek.

Dodavatel

Bione Cosmetics

Objem

260 ml

Novinky: