Vlasová voda s propolisem

97.00

Vlasová voda posílí růst vlasů u mužů i žen již po 14 dnech. Působí jak proti vypadávání a řídnutí vlasů, tak i proti tvorbě lupů.
Skladem

Vlasová voda s propolisem pro muže a ženy 115 g

Vlasová voda vhodně doplní všechny chybějící účinky klasických šamponů a navíc vlasy krásně provoní. Tato varianta s propolisem je skvělá pro problematickou vlasovou pokožku, která trpí vysušením, tvorbou lupů a nadměrným vypadáváním vlasů. Přípravek jim navrátí sílu, zpevní kořínky a napomůže také růstu nových vlasů – dle zákazníků se účinky projevují už po prvních 14 dnech.

Propolis obsahuje řadu významných látek včetně aromatických kyselin a aldehydů. Již při masáži vlasové vody do pokožky dochází k důležitému prokrvení, šetrné dezinfekci a čištění. Kořínky posílí a vlas získá mnoho důležitých prvků pro svou stavbu, jako je železo, měď a zinek.

Přírodní vůně je příjemná pro všechny věkové kategorie, ženy a muže. Voda obsahuje dostatek účinných látek, ale zároveň je maximálně šetrná.

Složení: Alcohol denat, Aqua, Propolis extract, Pisum Sativum Sprout Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Návod k použití: Vlasovou vodu pečlivě vmasírujte bříšky prstů po dobu 3 minut do vlhkých vlasů a pokožky. Již se neoplachuje. Sediment je přirozený. Pro zvýšení účinku používejte 2× denně.

Hmotnost115 g
Dodavatel

Pleva

Novinky: