Šampon s propolisem

101.00

Šampon s propolisem výrazně podporuje regeneraci, sílu a zdraví vlasů a zamezuje tvorbě lupů. Vlasy získávají zdravý vzhled a pružnost.

Není skladem

Šampon s propolisem 100 g

Propolis výrazně podporuje regeneraci, sílu a zdraví vlasů a zamezuje tvorbě lupů. Vlasy získávají zdravý vzhled a pružnost, čímž se omezuje jejich nadměrné padání a lámavost.

Podrobněji v herbáři

Šampon s propolisem dobře umývá a zbavuje mastnoty, díky neutrálnímu pH přitom ale nevysušuje pokožku. Je výborný při péči o mastné nebo poškozené vlasy, kterým pomáhá získat rovnováhu a přirozenou krásu, lesk. Propolis omezuje také tvorbu nepříjemných lupů, a i když tento šampon se nevyrábí primárně jako šampon proti lupům, jeho účinky jsou více než přesvědčivé.

Už po několika umytích si tak začnete všímat zvyšující se pevnosti vlasů a zdravé pokožky.

Návod k použití: Vlasy dostatečně opláchněte vlažnou až teplou vodou, naneste šampon a krouživými pohyby vytvořte pěnu. Během několika minut vlasy opět opláchněte a zbytky šamponu pečlivě smyjte. Po umytí doporučujeme vlasy osušit ručníkem a vmasírovat vlasovou vodu. Zlepšíte tak výživu vlasů a podpoříte regeneraci. Propolisový šampon je vhodný pro každodenní použití pro všechny typy vlasů.

Složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caprylyl/Capryl Glucoside, Propolis extract, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric acid

Skvělých výsledků se dosahuje s tímto šamponem v kombinaci s vlasovou vodou s propolisem, která účinky šamponu znásobuje. Zároveň lze použít i vlasovou vodu s mateří kašičkou, která dodává nadstandardní výživu a podporuje růst vlasů. Vyzkoušejte sami, která voda vám bude více vyhovovat – stačí jen vlasy umýt běžným způsobem a ještě před vysušením ji vmasírovat jemně do pokožky.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Pleva

Novinky: