Lemograss & Limetka šampon

89.00

Používáním šamponu Lemongrass & Limetka dochází k doplnění vlasové struktury, vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk.
Skladem

Relaxační vlasový šampon Lemograss & Limetka

Používáním šamponu Lemongrass & Limetka dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním a odbarvováním. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se.

Šampon je doplněn o regenerační panthenol a o kondicionační rostlinný lecithin. Lesk a hladkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného makadamiového oleje. Přípravek je obohacen o populární kofein, který je dle studií prokazatelný stimulant růstu vlasových folikul. Po aplikaci prostředku dochází ke zvětšení objemu účesu a ke zvýšení lesku vlasů.

Vhodné pro pravidelné a dlouhodobé užívání. Šampon je vyroben jako velmi jemný koncentrát. Vykazuje vysokou pěnivost a jemnou odmašťující sílu.

Šampon s výraznou parfemací.

Složení (INCI): Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamine Oxide, Parfum, Sodium Cocoyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Lecithin, Hydrolyzed Keratin, Caffeine, Panthenol, Lactic Acid, Dehydroacetic Acid, Phenoxyisopropanol

Chraňte oči před vniknutím šamponu.

Český výrobek.

Objem

260 ml

Dodavatel

Bione Cosmetics

Novinky: