Propolisové mýdlo

71.00

Mýdlo s propolisem je především vhodné na čištění problematické pleti. Zároveň je ale velmi jemné, nevysušuje a je vhodné na pokožku náchylnou k plísni nebo na ekzémy.
Skladem

Propolisové mýdlo

Pro jemnou a vláčnou pokožku

Pleva toto mýdlo doporučuje především na čištění problematické pleti, zároveň je ale velmi jemné, nevysušuje a je vhodné na pokožku náchylnou k plísním nebo na ekzémy.

Podrobněji v herbáři

Návod k použití: Propolisové mýdlo lze používat na ruce, obličej i celé tělo. Vhodné pro denní péči o citlivou pleť, při problémech s exémy, akné a plísněmi.

V běžném životě jsme vystavováni nejrůznějším kožním onemocněním – bakterie, viry, plísně. Mýdlo s propolisem může být tím prvním prostředkem, které je vhodné na podezřelé zarudnutí, svědění nebo vysušenou kůži. Propolis je totiž velmi účinná složka, která aktivně bojuje proti cizorodým zárodkům. Mýdlo samotné pak krásně voní, pění, zbavuje mastnoty a zároveň podporuje zdravý a hebký vzhled pokožky.

Včely využívají propolis k dezinfekci. Vyrábí si jej vlastními silami především z pryskyřice stromů, do směsi však přimíchávají ještě mnoho dalších látek. Vzniklou tuhou směsí pak obalují jakékoli cizí těleso, aby zabránily šíření případné nákazy. Ze své podstaty je proto velmi účinnou zbraní proti virům, bakteriím a plísním, které proti němu neumí získat rezistenci. A stejným způsobem působí i na naši pokožku.

Složení: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Glyceryl Stearate SE, Glyceryl Stearate, Propolis Extract, Palm Acid Glycerin, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Etidronic Acid, Propylene Glycol, Cocamide MEA, CI 77891

Hmotnost95 g
Dodavatel

Pleva

Novinky: