Mýdlo s čokoládou a medem

78.00

Přírodní ručně vyráběné čokoládové mýdlo obsahuje biologicky aktivní výtažky z medu. Pokožku hydratuje a vyživuje, zvyšuje její pružnost a vláčnost.
Skladem

Přírodní mýdlo s čokoládou a medem 115 g

Hydratuje, vyživuje, zvyšuje pružnost a vláčnost

Přírodní ručně vyráběné čokoládové mýdlo obsahuje biologicky aktivní výtažky z medu. Med je velmi cenná kosmetická surovina, která obsahuje řadu vitamínů, vosků a enzymů. Hydratuje a vyživuje pokožku, zvyšuje její pružnost a vláčnost. Bohatá pěna zanechá kůži čistou, pečlivě ošetřenou a příjemně provoněnou.

Použití: mýdlo důkladně napěňte. Následně pokožku opláchněte proudem čisté vody.

Složení (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Palmate, Sorbitol, Sodium Cocoate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Honey, Palm Acid, Coconut Acid, Parfum, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem!

Upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Zabraňte styku s očima! Dermatologicky testované. Originální receptura.

Garance výrobce firmy Perlé:

  • používáme aktivní látky nejvyšší kvality a z přírodních zdrojů
  • mýdla jsou vyráběna ručně, maximálně šetrně k použitým surovinám
  • výrobky neobsahují ropné a jiné cizorodé látky
  • výrobky netestujeme na zvířatech
  • výroba je šetrná k životnímu prostředí
  • výroba je certifikována ČSN EN ISO 9001 : 2009, ČSN EN ISO 22716 : 2008

Řada Natural

Jedná se o produktovou skupinu, která je připravena s maximálním důrazem na použité suroviny. Bylinná kompozice je bohatá na bambucké máslo, med, výtažky ovsa a rostlinné silice. Mýdla jsou díky použitým surovinám bohatá na vitamíny, vosky a nenasycené mastné kyseliny. Pokožce přináší aktivní hydrataci, optimální výživu a jemný abrazivní účinek. Mýdla z řady Nature neobsahují syntetická barviva a jsou parfémována pouze přírodními silicemi.

Hmotnost115 g
Dodavatel

PERLÉ COSMETIC s.r.o.

Novinky: