Mycí gel pro intimní hygienu

97.00

Intimní gel s oblíbenou kozí syrovátkou a extraktem Cannabis je předurčen pro každodenní hygienu. Je ojedinělý svým velmi nízkým pH.

Není skladem

Mycí gel pro intimní hygienu Kozí syrovátka 260 ml

Velmi vydatné krémové mýdlo s oblíbenou kozí syrovátkou a extraktem Cannabis je předurčeno pro každodenní intimní hygienu moderní ženy. Gel je ojedinělý svým velmi nízkým pH v důsledku vysokého obsahu kyseliny mléčné.

Kozí syrovátka obsahuje imunoglobuliny, laktoferin, laktoperoxidázu, aminokyseliny, kompletní řadu vitamínů B, vitamín H, biominerály jako vápník, draslík, železo, jód, měď, kobalt, zinek, dále laktózu, organické a mastné kyseliny, kasein a řadu jiných složek, které podporují vláčnost a hladkost pokožky.

Přípravek je vyroben v bioformulaci, bez SLS, SLES, neobsahuje parabeny, ethoxyláty ani silikony, je použita bezalergenní lehká parfemace.

Ochrana, výživa, regenerace – přírodní silou

Složení (INCI): Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Cocamine Oxide, Panthenol, Goat milk extract, Cannabis Sativa Leaf Extract, Parfum, Phenoxyisopropanol, Dehydroacetic Acid

Český výrobek.

Objem

260 ml

Dodavatel

Bione Cosmetics

Novinky: