Kozí šampon

89.00

Vlasový a tělový šampon s přídavkem kozí syrovátky, extraktu Cannabis, je doplněn o oblíbený lecithin a panthenol, pro posílení růstu vlasů.

Není skladem

Vlasový a tělový šampon KOZÍ SYROVÁTKA 260 ml

Pro citlivou pokožku

Vlasový a tělový šampon s přídavkem kozí syrovátky, extraktu Cannabis, je doplněn o oblíbený lecithin a panthenol, pro posílení růstu vlasů. Též obsahuje populární kofein. Účinnou složkou šamponu pro zregenerování již vyrostlých vlasů je hydrolyzát keratinu. Kozí syrovátka obsahuje imunoglobuliny, laktoferin, laktoperoxidázu, aminokyseliny, kompletní řadu vitamínů B, vitamín H, minerály jako vápník, draslík, železo, jód, měď, kobalt, zinek, dále laktózu, organické a mastné kyseliny, kasein a řadu dalších složek.

Jedná se o jemný a vydatný prostředek každodenní hygieny pro všechny typy vlasů a pokožky celého těla. Dosahuje vysoké pěnivosti a mohutné čisticí a mycí síly, bez extrémního odmaštění pokožky i vlasů. Užitnými vlastnostmi je BIO regenerační šampon šetrný jak k tělu, tak k přírodě. S výhradně bezalergenní parfemací.

Výrobek je bez SLS, SLES, silikonů a parabenů.

Složení (INCI): Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamine Oxide, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Caffeine, Lecithin, Hydrolyzed Keratin, Allantoin, Panthenol, Lactic Acid, Lauryl Glucoside, Phenoxyethanol, Parfum, Potassium Sorbate, Sorbitan Caprylate.

Vyrobeno v BIO formulaci.

Český výrobek.

Objem

260 ml

Dodavatel

Bione Cosmetics

Novinky: