Sleva!

Hnědá Henna

259.00 239.00

Rostlinná barva na vlasy Henna dodává vlasům přirozenou hnědou barvu. Výsledný tón závisí na přirozené barvě vlasů.
Skladem
Datum spotřeby: 2/2023

HNĚDÁ HENNA

Výsledný tón závisí na přirozené barvě vlasů. Jemné vlasy se barví intenzivněji než silné vlasy. Barva zároveň dodává vlasům výrazný lesk a objem.

Použití: Smíchejte v závislosti na délce vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 – 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

Tento produkt je nositelem certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

Rovněž získal ocenění „Sehr gut“ v něměckém Öko Testu.

Možnosti:

Henna Tmavě Hnědá 100 g

Rostlinná barva barví vlasy sytým, tmavě hnědým odstínem.

Složení (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Azadirachta indica (neem)

Při požadavku výrazné barevné změny, tedy pro dosažení tmavého odstínu na šedých vlasech, doporučujeme provést tzv. dvoukrokovou metodu. V tomto případě si obarvěte vlasy nejprve odstínem Khadi Čistá henna, tím provedete předpigmentaci bílých vlasů, a v druhém kroku si obarvěte vlasy odstínem Khadi Tmavě hnědá. Oba kroky se provádějí ihned po sobě, v ten samý den.

Henna Světle Hnědá 100 g

Rostlinná barva barví vlasy světle hnědým odstínem.

Složení (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla), Eclipta alba (bhringaraj), Azadirachta indica (neem)

Hmotnost100 g
Dodavatel

Khadi

Novinky: