Sleva!

Čistá Henna

259.00 159.00

Tato rostlinná barva na vlasy dodává světlým vlasům přirozenou hennově červenou barvu a tmavším vlasům mahagonovou až třešňově mahagonovou barvu.
Skladem
Datum spotřeby: 12/2023

Kategorie: Štítky: , ,

ČISTÁ HENNA 100 g

Tato rostlinná barva na vlasy dodává světlým vlasům přirozenou hennově červenou barvu a tmavším vlasům mahagonovou až třešňově mahagonovou barvu. Výsledný tón závisí na přirozené barvě vlasů. Jemné vlasy se barví intenzivněji než silné vlasy. Barva zároveň dodává vlasům výrazný lesk a objem.

Kromě samostatného použití můžete používat tento odstín i jako přídavek do ostatních odstínů Khadi, a to za účelem dodání červenosti výsledné barvě. Používá se rovněž pro předpigmentaci vlasů při dvoukrokové metodě barvení šedých vlasů na tmavý odstín.

Čistá henna je čistě přírodní barva na vlasy bez syntetických barvicích složek, zvýrazňovačů barev, kovových solí či konzervantů.

Použití: Smíchejte cca 50-100 g prášku (v závislosti na délce vlasů ) s vodou o teplotě cca 90°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá přibližně 80 – 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

Složení (INCI): Lawsonia inermis (henna)

Tento produkt je nositelem certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

Rovněž získal ocenění „Sehr gut“ v něměckém Öko Testu.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Khadi

Novinky: