Sleva!

Dezinfekční sprej s Tea Tree

97.00 57.00

Dezinfekční sprej s Tea Tree se díky výbornému antiseptickému působení hodí k dezinfekci rukou i nohou.
Skladem

Dezinfekční spray s Tea Tree 50 ml

Přírodní dezinfekce 

Tea Tree spray se díky výbornému antiseptickému působení hodí k dezinfekci rukou i nohou. Využijete jej k ošetření drobných prasklin kůže. Pro své osvěžující a regenerační účinky se užívá i při potížích s nadměrným pocením chodidel. Přípravek lze použít také při únavě nohou, k ošetření plísní či k dezinfekci bot.

Ve výrobcích s Tea Tree Oilem je použita nejkvalitnější originální australská surovina, jejíž 100% farmaceutická čistota je garantována australskými státními institucemi.

Hlavní složkou této přírodní dezinfekce je olej z čajovníku australského. Tea Tree Oil se hojně uplatňuje zejména v kosmetických a léčivých přípravcích. Prokazatelné výsledky má při ošetřování drobných poranění kůže a při péči o problematickou pokožku.

Kromě toho je ve spreji užito unikátní kombinace éterických silic, které se navzájem doplňují a podporují ve svých účincích. Šalvějová silice má antibakteriální účinky a pomáhá při nadměrném pocení. Tymiánová silice pomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu. Řebříček působí dezinfekčně a podporuje hojení a řepík se vyznačuje protizánětlivými účinky. Součástí dezinfekčního spreje jsou i měsíček a arnika.

Složení: Melaleuca Alternifolia, Thymus Vulgaris, Agrimonia Eupatoria, Salvia Officinalis, Arnica Montana, Achillea Millefolium, Calendula Officinalis, Isopropyl Myristate, Glycerin, Alkohol Denat.

Dodavatel

Dr. Popov

Objem

50 ml

Novinky: