Sleva!

Černá Henna

259.00 239.00

Rostlinná barva na vlasy Henna dodává vlasům přirozenou černou barvu. Výsledný tón závisí na přirozené barvě vlasů.
Skladem
Datum spotřeby: 4/2023

ČERNÁ HENNA 100 g

Tento rostlinný produkt barví vlasy černým odstínem. Výsledný tón závisí na přirozené barvě vlasů. Barva zároveň dodává vlasům výrazný lesk a objem.

Pro dosažení černého výsledku na šedých a blond vlasech použijte tzv. dvoukrokovou metodu. V tomto případě si obarvěte vlasy nejprve odstínem Khadi Čistá henna, tím provedete předpigmentaci světlých vlasů, a v druhém kroku si obarvěte vlasy odstínem Khadi Černá. Oba kroky se provádějí ihned po sobě, v ten samý den.

Černá Henna je čistě přírodní barva na vlasy bez syntetických barvicích složek, zvýrazňovačů barev, kovových solí či konzervantů.

Složení (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla)

Použití: Smíchejte v závislosti na délce vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě 50°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 – 100 g prášku. Pastu naneste co možná nejteplejší, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě obarvení. Čím déle necháte barvu na vlasech působit, tím intenzivnější bude výsledná barva.

Tento produkt je nositelem certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

Rovněž získal ocenění „Sehr gut“ v něměckém Öko Testu.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Khadi

Novinky: