Sleva!

Blond Henna

259.00 239.00

Blond Henna dává vlasům přirozeně působící barvu. Zároveň o vlasy intenzivně pečuje.
Skladem
Datum spotřeby: 5/2023

BLOND HENNA

Výsledný tón závisí na přirozené barvě vlasů.

Tento výrobek je certifikován BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika:

Možnosti:

Henna Tmavá Blond 100 g

Středně popelavá blond až sytá tmavá blond, bez načervenalých odlesků. Barva vlasy posiluje a regeneruje, dává vlasům zdravý lesk. Tmavá blond je atraktivní, působí sebevědomě a je absolutně trendová. S touto přírodní barvou získáte jedinečnou, tmavě popelavou blond barvu, v závislosti na dosavadní barvě vlasů – bílé a světlé vlasy získávají světlou až středně popelavě blond barvu, tmavým vlasům dodáte nádherný lesk.

S toutou rostlinnou barvou na vlasy spojujete v jednom kroku barvení a intenzivní péči. Účinné ingredience jako např. granátové jablko anebo černý ořech se postarají o sytý výsledek v trendově popelavém tmavém blond odstínu. Aloe vera poskytuje vlasům intenzivní hydrataci. Khadi barva na vlasy je 100% vegan, bez amoniaku, peroxidů, parabenů a jakýchkoliv dalších syntetických ingrediencí.

Pro přípravu vlasů na přírodní barvu v situaci, kdy jsou vlasy chemicky zesvětlené na blond anebo silně poškozené, je doporučujeme předem ošetřit pomocí bezbarvého odstínu Khadi Senna/Cassia anebo použít nejprve odstín Khadi Světlá blond.

Složení (INCI): Indigofera Tinctoria leaf powder*, Cassia auriculata Leaf powder*, Lawsonia Inermis leaf powder*, Punica Granatum rind powder, Uncaria Gambir extract, Cesalpinia Sappan wood powder, Cordia Dichotoma leaf powder*, Jatropha Curcas leaf powder, Juglans Nigra husk powder, Quercus Infectoria gall extract, Terminalia Chebula fruit powder*, Aegle Marmelos rind powder, Rheum Emodi root powder, Adhatoda Vasica leaf powder*, Aloe Barbadensis leaf powder*

* z kontrolovaného biologického pěstování

Použití: Vlasy nejdříve umyjeme šampónem bez silikonů. Pokud si přejete dosáhnout tmavší výsledek, tak je nutné provést dvoukrokovou metodu barvení tj. v prvním kroku provedeme předpigmentaci – pro předbarvení vlasů použijeme odstín Světlá Blond.

Barvu připravíme tak, že do misky s rostlinným práškem Khadi Tmavá blond přidáme vodu o teplotě 50°C. Mícháním vznikne hladká krémová pasta. Tu naneseme pomocí štětce rovnoměrně do vlasů, pramen po prameni, od kořínků až do délek. Naopak pokud chcete barvit pouze odrosty u hlavy, tak vynechte délky. Vlasy zakryjeme igelitovou čepicí (je součástí balení) a poté ručníkem anebo čepicí.

Barvu necháme působit 30 – 60 minut. Čím delší doba působení, tím tmavší je výsledná barva. Chladnou, světlou až střední blond barvu získáte při době působení do 30 minut. Intenzivnější, tmavší odstín získáte při době působení 60 minut. Poté jednoduše pastu vypláchněte vodou a hotovo.

Vyhněte se mytí vlasů šampónem po dobu 24 – 48 hodin po barvení, aby došlo k plnému rozvinutí barvy.

Upozornění: Každý vlas je jiný, tak jako i každý z nás je jiný. I výsledné obarvení přírodní barvou se tedy může u každého lišit. Nejlepší je vyzkoušet si rostlinnou barvu Tmavá blond nejprve na nenápadném prameni vlasů.

Henna Světlá Blond 100 g

Produkt dává vlasům přirozeně působící, zářivou barvu. Zároveň o vlasy intenzivně pečuje a dává jim objem.

Šedým vlasům dodává v závislosti na době působení světle blond až světle jahodově blond třpytivou barvu. V případě blond podkladových vlasů dochází ke zvýraznění a rozzáření přirozené barvy vlasů a výsledná barva se stává trochu tmavší. Při aplikaci na tmavší vlasy pak dochází k jejich intenzivnímu vyživení, přičemž obarvení není většinou viditelné. Obarvení je v případě tohoto odstínu trvalé, nevymývá se.

Vzhledem k tomu, že barva neobsahuje chemické zesvětlující látky, tak nezesvětluje vlasy! Odstín podkladových vlasů tedy ve velké míře ovlivňuje i výsledný odstín po barvení. Díky tomuto působení máte zároveň možnost získat jedinečné, individuální tóny.

Složení (INCI): Cassia Aurata*, Juglans Nigra, Punica Granatum, Uncaria Gambir, Terminalia Chebula*, Jatropha Curcas, Quercus Infectoria, Indigofera Tinctoria*, Lawsonia Inermis*, Aegle Marmelos, Rheum Emodi, Adhatoda Vasica, Aloe Barbadensis*, Caesalpinia Sapan Wood, Cordia Dichotoma*

* z kontrolovaného biologického zemědělství

Složení barvy je 100% rostlinné. Neobsahuje žádné chemické látky, konzervační látky ani umělá barviva.

Použití: Aplikujte na umyté, ručníkem osušené vlasy. Připravte krémovou pastu namícháním prášku s vodou o teplotě 50°C. Nepoužívejte horkou vodu, vysokou teplotu fénování, kondicionéry ani balzámy. Naneste pastu do vlasů, přikryjte fólií (přiloženou čepicí) a ručníkem, abyste udrželi pastu v teple.

Doba působení je 15 – 30 – 60 minut, v závislosti na požadovaném výsledném tónu (viz „důležité informace“ výše).
Opláchněte pouze teplou vodou. Nechte vlasy nejméně 24 hodin v klidu. Teprve poté umyjte vlasy šampónem.

Tipy:

– Jestliže si přejete obarvení zintenzivnit a zároveň se chcete vyhnout načervenalému odlesku, doporučujeme provést hned za sebou 2 krátká obarvení, namísto volby delší doby působení.

– Nedoporučujeme přidávat do pasty kyselé přídavky (citrónovou šťávu, jablečný ocet apod.), výsledek pak může být výrazně načervenalý.

– Čím delší je doba působení, tím intenzivnější je výsledná barva a tím více se objevuje načervenalý tón. Po cca 30 minutách doby působení se začíná ve výsledné barvě objevovat načervenalý, jahodově blond tón. Čím delší je doba působení, tím je obarvení trvalejší.

– Čím vyšší je teplota tekutiny, kterou se rostlinný prášek zalévá, tím je výsledek více dožluta. Proto je předepsaná teplota tekutiny 50°C optimální a neměla by být zvyšována.

– Při častých opakovaných barveních celých délek se může barva vlasů stávat postupně tmavší, případně se může tónovat dočervena. Proto doporučujeme dobarvovat pouze odrosty a barvit celé délky pouze při každém cca čtvrtém barvení.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Khadi

Novinky: