Sleva!

Henna Senna/Cassia

259.00 249.00

Senna/Cassia je vhodná pro všechny barvy vlasů. Jedná se o vynikající vlasovou kúru – intenzivně regeneruje vlasy, dává jim objem a zářivý lesk.
Skladem
Datum spotřeby: 12/2023

Kategorie: Štítky: , ,

BEZBARVÁ HENNA – SENNA/CASSIA 100 g

Senna/Cassia je vhodná pro všechny barvy vlasů. Jedná se o bezbarvý neboli neutrální odstín, který vlasy nebarví. Zejména dlouhé vlasy mají tendenci být na konečcích suché a u kořínků se rychle mastit. Jedná se o vynikající vlasovou kúru – intenzivně regeneruje vlasy, dává jim objem a zářivý lesk.

Tato „bezbarvá barva“ je vhodná i pro aplikaci mezi dvěma rostlinnými barveními, aby prodloužila získaný objem a lesk vlasů. Tuto tzv. neutrální barvu můžete také přimíchat do ostatních odstínů Khadi, a to za účelem vytvoření světlejší varianty daného odstínu. Takto se přidává jak do červených odstínů Khadi, tak do odstínu Světle hnědá.

Senna/Cassia je absolutně přírodní vlasová kúra, bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervačních látek a umělých barviv. Za účelem intenzivní regenerace používejte kúru Khadi Senna/Cassia jednou týdně.

Složení (INCI): Cassia obovata (senna / cassia)

Použití: Smíchejte v závislosti na délce Vašich vlasů 50-100 g prášku s vodou o teplotě cca 90°C, tak aby vznikla krémová pasta. Na vlasy po ramena se používá 80 – 100 g prášku. Pastu nechte zchladnout na komfortní teplotu a poté ji naneste bez dalšího zbytečného prochladnutí, pramen po prameni, na čerstvě umyté vlasy. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení) a ručníkem anebo teplou čepicí, abyste udrželi pastu ve vlasech v teple a vlhku. Po uplynutí doby působení umyjte vlasy pouze vodou, šampónem je umyjte až další den.

Doba působení je 30 minut až 2 hodiny, v závislosti na požadované intenzitě účinku.

V případě chemicky zesvětlených vlasů však volte dobu působení pouze 15 minut. Dobu působení můžete poté v týdenních intervalech postupně prodlužovat.

Tento produkt je nositelem certifikace BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika.

Hmotnost100 g
Dodavatel

Khadi

Novinky: