Mandle v bílé čokoládě

43.00190.00

Jedná se o zdravou pochoutku, která se výtečně hodí jako malá svačinka. Mandle jsou velmi prospěšné pro naše zdraví.

Mandle v polevě z bílé čokolády

Jedná se o zdravou pochoutku, která se výtečně hodí jako malá svačinka. Mandle jsou velmi prospěšné pro naše zdraví, patří mezi nutričně nejbohatší ořechy vůbec. Mají nízký obsah kalorií, obsahují vlákninu, lipidy, bílkoviny, minerály a další významné látky.

Proces, kterým se na jádro nanáší poleva, se jmenuje dražování. Tento postup původně vznikl v Řecku. Tehdy se ještě dražovalo v kotlíku zavěšeném nad ohněm. Dnes už technologie pokročily, a tak se surovina nasype do rotačního bubnu, kam se po částech vstřikuje poleva, která na ní postupně ulpívá. Dochází tak k průběžnému ochlazování a tuhnutí polevy. Následně se výsledné dobroty pečlivě vyleští, aby byly krásně hladké a připraveny ke konzumaci.

Alergeny: produkt obsahuje sojové boby, mléko, skořápkové plody a může obsahovat podzemnici olejnou (arašídy)

Návod na použití: jsou vhodné jak pro přímou konzumaci. Přidávají se do jogurtu, vloček, granoly, využívají se jako dekorace dortů. Pro doplnění chuti a dalších živin je můžeme namixovat s jinými ořechy nebo sušeným ovocem.

Složení: poleva z bílé čokolády 67% (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, syrovátka z mléka, rostlinný tuk palmový, slunečnicový lecitin E322, arabská guma, šelak E904, obsah kakaa v sušině min.14%), mandle 33%

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě nejvýše 22 °C a relativní vlhkosti nejvýše 70 %.

Dodavatel

Diana Company, spol. s r.o.

Novinky: