Hroznový olej

398.00

Hroznový olej je bohatým zdrojem celé řady biologicky aktivních látek. V mnoha zdrojích se o něm hovoří jako o „elixíru mládí.“

Není skladem

Hroznový olej 250 ml

za studena lisovaný rostlinný olej

Olej z hroznových jader je bohatým zdrojem celé řady biologicky aktivních látek (zejména oligomerních proantocyanidinů – OPCs). Obsahuje vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a antioxidantů, které chrání organismus před účinkem volných radikálů, a tudíž jejich poškozením. Olej přispívá k normální funkci cévního systému. V mnoha zdrojích se o hroznovém oleji hovoří jako o „elixíru mládí.“

Složení: hroznový olej (lisovaný za studena), D-α tokoferol antioxidant, antioxidant výtažky rozmarýnu (E 392)

Doporučené dávkování: 3× denně 3–5 ml (1 kávovou lžičku). Olej má neutrální, mírně oříškové aroma. Přestože hroznový olej snáší poměrně vysokou teplotu (až 252°C), doporučuje se k použití ve studené kuchyni.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Případný zákal není závadou přípravku.

Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Všeobecná upozornění: Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Překročení doporučené denní dávky nevyvolává zdravotní omezení.

Na základě nařízení Evropského unie č. 1924/2006 nemůžeme u bylinek uvádět žádná Radou EU neschválená výživová a zdravotní tvrzení.

Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Objem

250 ml

Novinky: