Zázvorová dárková sada

301.00

Dárková sada je vhodným dárkem nejen pro milovníky zázvoru. Ten se již po staletí používá při nachlazení, pro podporu imunity, trávení a pro zahřátí.
Skladem

Zázvorová dárková sada

Dárková sada je vhodným dárkem nejen pro milovníky zázvoru. Ten se již po staletí používá při nachlazení, pro podporu imunity, trávení a pro zahřátí. Součástí sady je pečený čaj, ovocná pomazánka a šťáva.

80% Šťáva z čerstvého zázvoru s citronem 300 g

Zázvor lékařský se již od pradávna používá na normální trávení a pro podporu přirozené obranyschopnosti. Užívá se pro zdraví během cestování. Jedná se o přirozený antioxidant.

Šťávu je možné užívat přímo po lžičkách nebo v ředěném stavu 1:10 pro přípravu osvěžujícího nápoje. Dále je možné šťávu využít i k přípravě marinád na maso, při přípravě alkoholických a nealkoholických nápojů, koktejlů nebo čaje.

Složení: čerstvá zázvorová šťáva 80 %, fruktóza 18 %, koncentrovaná citronová šťáva (45brix) 2%. Bez konzervantů. Pasterováno.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepejte! Usazenina je součástí výrobku a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dní. Neskladujte na slunci. Skladovat při teplotě 4-25 °C. Chránit před mrazem.

Zázvor s pomerančem ovocná pomazánka 300 g

Zázvorová ovocná pomazánka s pomerančem a její jemná ostrost se skvěle hodí ke snídaním, salátovým dresinkům, jednohubkám nebo k pečeným masům a zrajícím sýrům. Příchuť zázvoru se výborně hodí k lívancům, kynutým koláčkům, do jogurtů nebo pro ochucení čaje (především černého).

Zázvor lékařský (Zingiber officinale) přispívá k podpoře normálního trávení a přirozené obranyschopnosti. Jedná se o přirozený antioxidant.

Složení: Fruktóza 50 %, jablka 10 %, kořen zázvoru lékařského 7 %, voda, citronová šťáva 7 %, pomeranč 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin.

Ovocná pomazánka je sterilovaná a na 100 g výrobku bylo použito 28 g ovoce (zázvoru). Ve 100 g výrobku je 50 g fruktózy.

Upozornění: skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 – 28 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce do 10 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Minimální trvanlivost do konce: viz uzávěr.

Pečený zázvorový čaj 55 ml

Pečený zázvorový čaj je nápojový koncentrát s kousky ovoce, ze kterého připravíte lahodný ovocný čaj.

Složení: voda, cukr, 15% zázvor, jablko, červený rybíz, višeň

Návod k přípravě: Obsah skleničky nalijeme do šálku 0,25 l a zalijeme horkou vodou.

Upozornění: chraňte před přímým slunečním světlem

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o., Nature Notea s.r.o.

Novinky: