Šípková dárková sada

154.00

Šípek je jedním z nejvýznamnějších zdrojů vitamínu C a podporuje naši imunitu. Sada obsahuje šípkový čaj a sirup.
Skladem

Šípková dárková sada

Šípek je jedním z nejvýznamnějších zdrojů vitamínu C a podporuje tedy naši imunitu a přispívá k ochraně. Sada obsahuje šípkový čaj a sirup, které společně podpoří imunitu.

Šípkový čaj 20×2,5g porcovaný

Složení: Cynosbati fructus drc.(Rosa canina)

Užívání: 1 sáček na 2dl 40-60°C teplé vody, vyluhovat 30 minut. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu.

Šípkový sirup 290 g

Sirup ze šípků se užívá buď přímo po lžičkách, nebo pro přípravu studených i teplých nápojů. Pro přípravu teplých nápojů je dobré dbát na správnou teplotu vody, která nesmí přesáhnout 45 °C, abyste zachovali blahodárné účinné látky.

Složení: voda, fruktóza, bylinný výtažek z plodu Růže šípkové, kyselina askorbová (vit. C), regulátor kyselosti – kyselina citronová, kyselina jablečná. Bez konzervantů.

Doporučené dávkování: Děti od 1 roku do 3 let: 3× denně 1 čajová lžička (5 ml). Děti od 3 do 12 let: 2× až 3× denně 1 čajová lžička (10 ml). Děti od 12 let, dospělí: 2× až 3× denně 3 čajové lžičky (15 ml). Nepřekračovat doporučené dávkování.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepejte! Případný zákal nebo usazenina není na závadu výrobku, ale je důkazem přírodního původu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nepodávejte dlouhodobě.

Skladujte při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem! Po otevření uchovávejte v temnu a chladu a spotřebujte do 3 týdnů! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy OVZ-35.0-11.5.07/16819

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o., Milota s.r.o.

Novinky: