Wellness sada olejů do koupele

720.00

Po dlouhém pracovním dni určitě oceníme luxusní koupel přímo doma. Luxusní koupelové a masážní oleje příznivě působí na tělesnou a duševní stránku
Skladem

Wellness sada olejů do koupele

Po dlouhém pracovním dni určitě oceníme luxusní koupel přímo doma. Wellness koupelové oleje s vysokým obsahem aktivních látek zpříjemní koupel svojí příjemnou vůní. Blahodárně působí na tělesnou a duševní stránku – podporují uvolnění, obnovu sil, zmírňují pocit únavy. Luxusní oleje jsou pro pokožku cenným zdrojem celé řady vitamínů a minerálů, zabraňují jejímu vysoušení a navrací jí pružnost a vitalitu. Chrání ji proti nežádoucím účinkům chloru.

Po večerní koupeli nebo masáži napomáhají navodit klidný a plnohodnotný spánek. Oleje jsou určeny pro všechny typy pleti.

Sada obsahuje:

  • Kokos a vanilka v mandlovém oleji 200 ml
  • Levandule a meduňka v mandlovém oleji 200 ml
  • Čokoláda v mandlovém oleji 200 ml

Použití: Aplikujte  dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, proto je možné olej použít také do vířivých van.

Výrobky jsou bez konzervačních látek.

Použití olejů: Aplikujte dostatečné množství přímo na pokožku nebo přibližně 5 ml do koupele. Olej je vhodný rovněž k relaxačním, sportovním a aromaterapeutickým masážím. Receptura neobsahuje látky se zvýšenou pěnivostí, je proto možné jej použít také do vířivých van.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Obrázek je ilustrační. Vzhled výrobku se může mírně lišit dle konkrétní šarže.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: