Sada masážních olejů

509.00

Masážní přírodní oleje blahodárně působí na tělesnou a duševní stránku – podporují uvolnění, obnovu sil, zmírňují pocit únavy.
Skladem

Dárková sada masážních olejů

V moderní hektické době určitě všichni oceníme příjemnou a provoněnou masáž, kterou si však můžeme užít i přímo doma. Masážní přírodní oleje blahodárně působí na tělesnou a duševní stránku – podporují uvolnění, obnovu sil, zmírňují pocit únavy.

Sada obsahuje:

  • Levandulový masážní olej Professional 200 ml

Tento tělový a koupelový olej s vysokým obsahem levandulové silice regeneruje, vyživuje a revitalizuje. V tradiční přírodní medicíně je aroma levandule používáno při bolestech hlavy, nespavosti a k tlumení projevů stresu. V tradiční čínské medicíně se používá při projevech neklidu, depresích a úzkostných stavech.

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Lavandula Angustifolia Oil, Tocopheryl Acetate, Coumarin, D-Limonene, Farnesol, Linalool, Geraniol

  • Jalovcový masážní olej Professional 200 ml

Masážní lymfodrenážní kompozice ve formě oleje obsahuje vysoký podíl jalovcové silice, proto je vhodná k masážím po zvýšené fyzické zátěži. Snižuje otoky, je vhodný pro osoby se syndromem tzv. „těžkých nohou.“ Olej se doporučuje k péči o mastnou pokožku se sklonem k akné. Aroma jalovce má osvěžující účinek u osob trpících nespavostí či bolestmi hlavy.

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Juniperus Communis Fruit Oil, Tocopheryl Acetate

  • Skořicový masážní olej Professional 200 ml

Olej přispívá k lokálnímu prohřátí pokožky, rozšíření cév, a tím odbourávání tuků v kůži. Používá se zejména v místech výskytu příznaků celulitidy. Po masáži se doporučuje určené partie těla procvičit, čímž násobíme účinek skořicové silice, a tím urychlíme odbourávání tuků.
Pozor: použitá silice vykazuje silný zahřívací efekt!

Složení (INCI): Paraffinum Liquidum, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Tocopheryl Acetate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Limonene, Linalool

 

Použití olejů: je vhodný pro každý typ pleti. Aplikujte dostatečné množství přímo na požadovanou oblast. Olej prakticky nevsakuje, je proto vhodný k dlouhotrvající rehabilitační, relaxační i sportovní masáži.

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladovat na přímém slunci. Chránit před mrazem! Případný sediment není závadou přípravku.

Všeobecná upozornění: Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Dermatologicky testované. Originální receptura.

Země původu olejů: Česká republika

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Topvet (MVDr. Jiří Pantůček)

Novinky: