Růže dárková sada

252.00

Tato dárková sada je výborným dárkem pro všechny milovníky růže.
Skladem

Dárková sada Růže

Tato dárková sada je výborným dárkem pro všechny milovníky růže. Výtečně se hodí jako dárek na narozeniny, svátek, významnou příležitost či jen tak pro radost. Součástí je sirup a pomazánka.

Sirup z Růže 290 g

Růže stolistá přispívá k normální funkci dýchacího a kardiovaskulárního systému, trávení. Podporuje gynekologické zdraví, normální stav pokožky a zraku, duševní rovnováhu. Vitamín C napomáhá přirozené obranyschopnosti.

Sirup z růží se užívá buď přímo po lžičkách, nebo pro přípravu studených i teplých nápojů. Pro přípravu teplých nápojů je dobré dbát na správnou teplotu vody, která nesmí přesáhnout 45 °C, abyste zachovali blahodárné účinné látky.

Složení: voda, fruktóza, bylinný extrakt z květů Růže stolisté, kyselina askorbová (vit. C), regulátor kyselosti – kyselina citronová, kyselina jablečná. Bez konzervantů.

Doporučené dávkování: Dospělí: 3× denně 3 čajové lžičky (15 ml), Děti od 3 let: 3× denně 2 čajové lžičky (10 ml). Nepřekračovat doporučené dávkování.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepat! Případný zákal nebo usazenina není na závadu, ale je důkazem přírodního původu výrobku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 1 roku. Nepodávejte dlouhodobě.

Skladujte při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem! Po otevření uchovávejte v temnu a chladu a spotřebujte do 3 týdnů! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy OVZ-35.0-11.5.07/16819

Růže ovocná pomazánka 300 g

Ovocná pomazánka z růže se výtečně hodí k moučníkům, palačinkám, tvarohovým dezertům. Je vhodná jako náplň do koblih, makronek, dortů, drobného pečiva a hodí se také ke slazení čaje nebo jako přeliv francouzského toustu. Je vhodná k sýrům a masitým pokrmům.

Růže stolistá se již od pradávna využívala k podpoře normální funkce dýchacího a kardiovaskulárního systému, trávení, duševního zdraví.

Složení: Fruktóza 50 %, voda, květy růže stolisté 9 %, citronová šťáva 12 %, jablka 10 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin.

Ovocná pomazánka růže je sterilovaná a na 100 g výrobku bylo použito 31 g ovoce. Ve 100 g výrobku je 50 g fruktózy.

Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 – 28 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce do 10 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Minimální trvanlivost do konce: viz uzávěr.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o.

Novinky: