Mátová dárková sada

205.00

Tato dárková sada je vhodným dárkem ke každé příležitosti. Máta je oblíbena již od dávných dob pro své příznivé účinky.
Skladem

Mátová dárková sada

Tato dárková sada je vhodným dárkem ke každé příležitosti. Máta se již od dávných dob využívá nejen pro svou příjemnou vůni, ale především pro příznivé působení na trávení a redukci stresu a napětí, je vhodná pro uvolnění. Dárková sada obsahuje mátový čaj, sirup a bonbóny.

Máta peprná čaj 20 x 1,5 g porcovaný

Příprava: Jeden sáček zalijeme 1/4 litrem právě vroucí vody a necháme 10 – 15 minut louhovat.

Mátové bonbóny 40 g

Tyto tradiční švýcarské bonbóny jsou vyráběny pouze z přírodních surovin a místo cukru obsahují kvalitní přírodní sladidlo Isomalt, které je vhodné i pro diabetiky.

Složení: isomalt, kyselina jablečná, máta peprná (0,26 %), acesulfam K a neohesperidin DC, chlorofylin a kurkumin

Konzumace není omezena.

Mátový sirup 250 ml

Sirup z máty se užívá buď přímo po lžičkách, nebo pro přípravu studených i teplých nápojů. Pro přípravu teplých nápojů je dobré dbát na správnou teplotu vody, která nesmí přesáhnout 45 °C, abyste zachovali blahodárné účinné látky.

Složení: voda, fruktóza, bylinný výtažek z Máty peprné, z Ibišku sudánského, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti – kyselina citronová, kyselina jablečná. Bez konzervantů.

Doporučené dávkování: dospělí: 2× až 3× denně 3 čajové lžičky (15 ml), děti (od 3 let): 2× až 3× denně 1 čajovou lžičku (5 ml)

Nepřekračovat doporučené dávkování.

Upozornění, skladování: Před použitím protřepat! Případný zákal nebo usazenina není na závadu výrobku, ale je důkazem přírodního původu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nepodávejte dlouhodobě.

Skladujte při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem! Po otevření uchovávejte v temnu a chladu a spotřebujte do 3 týdnů! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy OVZ-35.0-11.5.07/16819

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Halter, Klášterní officína s.r.o., Milota s.r.o.

Novinky: