Mátová dárková sada

233.00

Tato dárková sada je vhodným dárkem ke každé příležitosti. Máta je oblíbena již od dávných dob pro své příznivé účinky.
Skladem

Mátová dárková sada

Tato dárková sada je vhodným dárkem ke každé příležitosti. Máta se již od dávných dob využívá nejen pro svou příjemnou vůni, ale především pro příznivé působení na trávení a redukci stresu a napětí, je vhodná pro uvolnění. Dárková sada obsahuje mátový sirup a pomazánka.

Ovocná pomazánka Máta s citronem 300 g

Ovocná pomazánka z máty je vhodná do dezertů (koláčů, zákusků, ovocných pohárů), palačinek, nepečených moučníků a k pečivu. Lze ji využít k jehněčímu masu, do nádivek a masových marinád.

Máta peprná (Mentha piperita) má příznivý vliv na činnost trávicí soustavy a relaxace.

Složení: Fruktóza 50 %, máta peprná 20 %, jablka 10 %, citronová šťáva 0,5 %, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin.

Ovocná pomazánka máta s citronem je sterilovaná a na 100 g výrobku bylo použito 40 g ovoce (máty). Ve 100 g výrobku je 50 g fruktózy.

Upozornění: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 – 28 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce do 10 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Minimální trvanlivost do konce: viz uzávěr.

Mátový sirup 250 ml

Sirup z máty se užívá buď přímo po lžičkách, nebo pro přípravu studených i teplých nápojů. Pro přípravu teplých nápojů je dobré dbát na správnou teplotu vody, která nesmí přesáhnout 45 °C, abyste zachovali blahodárné účinné látky.

Složení: voda, fruktóza, bylinný výtažek z Máty peprné, z Ibišku sudánského, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti – kyselina citronová, kyselina jablečná. Bez konzervantů.

Doporučené dávkování: dospělí: 2× až 3× denně 3 čajové lžičky (15 ml), děti (od 3 let): 2× až 3× denně 1 čajovou lžičku (5 ml)

Nepřekračovat doporučené dávkování.

Upozornění, skladování: Před použitím protřepat! Případný zákal nebo usazenina není na závadu výrobku, ale je důkazem přírodního původu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nepodávejte dlouhodobě.

Skladujte při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem! Po otevření uchovávejte v temnu a chladu a spotřebujte do 3 týdnů! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplněk stravy OVZ-35.0-11.5.07/16819

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o.

Novinky: