Dárková sada mýdel

218.00321.00

Dárková sada mýdel nabízí kompletní přírodní péči o ruce, tělo i vlasy. Uvolněte se a začněte relaxovat.
Skladem

Dárková sada mýdel

Dárková sada mýdel nabízí kompletní přírodní péči o ruce, tělo i vlasy. Uvolněte se a začněte relaxovat.

Varianta 4 olivových mýdel Knossos

– Borovice 100 g

– Vanilka 100 g

– Kokos 100 g

– Skořice 100 g

Tradiční řecké olivové mýdlo výborně čistí a zároveň zvláčňuje pokožku celého těla. Je vhodné pro všechny typy pleti a díky jeho šetrnému složení jej lze použít bez obav i na obličej. Mýdlo obsahuje vysoký podíl krétského olivového oleje, který pro jeho vynikající hydratační schopnosti používají obyvatelé oblastí okolo Středozemního moře již po staletí.

Mýdlo nevysušuje a nenarušuje ochrannou hydrolipidovou vrstvu pokožky, naopak pleť vyživuje a zvláčňuje. Jemná přírodní vůně příjemně osvěží tělo, povzbudí unavenou mysl a dodává novou energii při únavě. Zároveň díky ní zůstane pokožka těla decentně provoněná.

Použití: Rozmydlete mýdlo v dlaních a vzniklou pěnou pak jemně umyjte celé tělo i obličej. Po použití mýdlo vždy položte na suché místo. Díky tomu bude mýdlo tvrdé, což vede k pomalejšímu roztavení mýdla.

Šetrné k životnímu prostředí.

Země původu: Řecko

Varianta 3 křišťálových mýdel Botanico

Křišťálová ručně vyráběná mýdla. Mýdla jsou šetrná a po použití zůstává pokožka jemná, hebká a vláčná.

– Levandule 150 g

– Růže 150 g

– Mrtvé moře 150 g

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Křišťálová mýdla při kontaktu s vodou zcela zprůhlední a projeví se efekt čirého křišťálového skla. Tato přírodní mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu. Šetrně odstraňují veškeré nečistoty a přitom nenarušují ochranný kožní film. Zabraňují nadměrnému vysušování kůže při mytí. Mýdla přispívají k hojení akné či mohou upravit mastnou pleť. Mají antibakteriální účinky a jsou vhodná i na holení.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Knossos Ltd.

Novinky: