Dárková chmelová sada

300.00

Chmel je již od dávných dob oblíben pro své příznivé účinky. Podporuje zdravý spánek a trávení, pomáhá při stresu.
Skladem

Dárková chmelová sada

Chmel je již od dávných dob oblíben pro své příznivé účinky. Podporuje zdravý spánek a trávení, pomáhá při stresu, přispívá k uvolnění a pocitu klidu. Pivní kosmetika byla využívá již v antických dobách. Sada obsahuje chmelový sirup, pytlíček a mýdlo.

Chmelový sirup 290 g

Chmel otáčivý je přírodním antioxidantem; přispívá k normálnímu trávení a má uklidňující účinky, napomáhá k dobrému spánku. Vitamín C napomáhá přirozené obranyschopnosti.

Chmelový sirup se užívá buď přímo po lžičkách, nebo pro přípravu studených i teplých nápojů. Pro přípravu teplých nápojů je dobré dbát na správnou teplotu vody, která nesmí přesáhnout 45 °C, abyste zachovali blahodárné účinné látky.

Doporučené dávkování: dospělí: 2× až 3× denně 3 čajové lžičky (15 ml), děti od 3 let: 3× denně 2 čajové lžičky (10 ml). Nepřekračovat doporučené dávkování.

Složení: voda, fruktóza, bylinný výtažek z šištic Chmelu, kyselina askorbová (vitamín C), regulátor kyselosti – kyselina citronová, kyselina jablečná. Bez konzervantů.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepejte! Případný zákal nebo usazenina není na závadu výrobku, ale je důkazem přírodního původu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nepodávejte dlouhodobě.

Skladujte při teplotě 10 – 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem! Po otevření uchovávejte v temnu a chladu a spotřebujte do 3 týdnů! Uchovávejte mimo dosah dětí.

Chmelový pytlíček 18×13 cm
Pytlíček můžeme umístit vedle sebe, zavěsit jej nad postelí, v autě apod.

Roztomilý lněný pytlík s puntíky a krajkou se uzavírá pomocí dvou stahovacích šňůrek. Udržujte jej v suchu.

Složení: chmel – 30 g, pytlíček – len, bavlna

Pytlíček je možné prát na 40°C.

Glycerínové pivní mýdlo 90 g

Ruční výroba

Hydratační glycerínové mýdlo je určeno pro šetrné mytí a hydrataci pokožky. Obsahuje vysoký podíl glycerínu a šetrné mycí látky, které jemně a účinně odstraňují povrchové nečistoty z pokožky bez podráždění nebo vysoušení. Je vhodné i při akné a mastné pleti.

Pivní mýdlo je určeno ke každodenní hygieně pouze pro vnější použití.

Složení: aqua, glycerine, sodium palmate, sodium cocoate, sodium tallowate, beer (moravské pivo), parfum, CI 47005, CI 42051

Upozornění: chraňte před slunečním světlem, uchovávejte v suchu a při teplotě do 25°C.

Firma Procyon (PROCYON-BOTANICO) vyrábí mýdla výhradně ručním způsobem a tradiční metodou. Mýdlový základ doplňuje vysoký obsah glycerínu, který napomáhá vláčnosti pokožky a zabraňuje jejímu vysušování.

Glycerínová mýdla jsou určená pro všechny typy pokožky, zejména pro velmi citlivou pokožku. Obsahují aktivní látky, které jsou přirozenou součástí kožního filmu.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Botanico (MUDr.Alice Ratajová), Klášterní officína s.r.o.

Novinky: