Čajová dárková sada

209.00219.00

Chystáte se na návštěvu, oslavu narozenin či jiné významné příležitosti? Tak určitě nezapomeňte na dárkovou sadu s čajem.
Skladem

Zrušit

Čajová dárková sada

Chystáte se na návštěvu, oslavu narozenin či jiné významné příležitosti? Tak určitě nezapomeňte na tuto dárkovou sadu s čajem, přičemž si vyberte konkrétní čaj dle preferencí. Všechny tři varianty obsahují akátový medík, čajové sítko a čaj.

Medík mini Akátový 60 g

Akátový med patří mezi nejsladší druhy medů díky mimořádně vysokému obsahu fruktózy.

Med je nejznámější a nejdůležitější včelí produkt a obecně se považuje za jedno z nejzdravějších sladidel. Dodává tělu energii a je vhodný k dochucení jídel a nápojů.

Složení: český jednodruhový květový med

Med je českého původu. Neobsahuje konzervanty, barviva, nebyl ředěn vodou a neprošel vysokotlakovou filtrací.

Kulaté čajové sítko z nerez oceli a řetízkem 5 cm

Materiál: zušlechtěná nerezavějící ocel

Rozměry: průměr 5 cm

Varianty:

Černý ceylonský čaj sypaný – Ceylon black OP1 50 g

Camellia sinensis

Vychutnejte si vybraný ceylonský čaj plné chuti i vůně. Čaj lze též podávat společně s mlékem.

Lístky jsou hnědé až hnědočerné, dobře zavinuté, charakteristicky drátkovité. Vydávají hutnou, kořennou či dřevnatou vůni. Poskytují hladký hnědooranžový nálev těžké nahořklé chuti, s bohatým aroma ušlechtilých dřevin, někdy i s medovými či květinovými akcenty.

Ceylon si zachovává velmi dobré jméno výrobce čajů nejlepší kvality. Vzhledem k tropickému klimatu je sklizeň celoroční se dvěma kvalitními sezónními sběry. Tento černý čaj se pěstuje v nadmořských výškách do 2300 m.nad mořem na příkrých svazích hor.

Příprava: 2 čajové lžičky přelít 300 ml vařící vody, vyluhovat 3-4 min.

Složení: Černý čaj Ceylon OP1 z oblasti RUHUNA.

Zelený čaj Gunpowder 50 g

Perlový čaj

Standardní zelený čínský čaj Gunpowder patří mezi oblíbené zelené čaje. Jeho název lze doslova přeložit jako střelný prach. Existuje dokonce legenda, která říká, že tento název vznikl díky mladému anglickému obchodníkovi s čajem, jemuž drobné, stočené zelené kuličky připomínaly právě střelný prach.

Svým výjimečným zpracováním (sušením na dřevěném uhlí) a důkladným srolováním dostává tento čaj nezaměnitelnou chuť, aroma a maximální kvalitu, která jej odlišuje od jiných čajů.

Po přelití horkou vodou se lístky pozvolna rozvíjejí. Vzniká silný, tmavě zelený nápoj nezapomenutelné vůně a nahořklé chuti, která však není nepříjemná a dlouho vydrží v ústech. V Číně se čaj podává zásadně neslazený, aby se nepřekrývala jeho chuť.

Složení: ču-čcha (camellia sinensis, perlový čaj, střelný prach).

Příprava: 1 čajovou lžičku čaje přelijeme 200 ml vařící vody a necháme 2-3 minuty vyluhovat, poté scedíme.

Ovocný čaj Zimní romance

Zpříjemněte si chladné dny šálkem tohoto lahodného svátečně naladěného ovocného čaje, který příjemně zahřeje a umocní pocit pohody.

Ovoce se řadí mezi antioxidanty a je známé pro svůj obsah vitamínu C, ale i dalších vitamínů a minerálů. Tento ovocný čaj kombinuje skvělé vlastnosti všech plodů obsažených ve složení. Ovoce, které ponecháte v šálku, můžete na konci sníst a dostanete tak do těla ještě větší porci prospěšných látek. Čaj je vyroben na čistě přírodním základu a lze jej pít bez omezení.

Složení: jablko, ibišek květ, šípek, pomeranč kůra, skořice, mandle, růže, aroma.

Příprava: Jedna čajová lžička ovocného čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 8 minut odstát a pak se scedí.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Jankar Profi s.r.o. (Dr. Bojda), Milota s.r.o., Nature Notea s.r.o.

Novinky: