Čajová dárková sada

427.00449.00

Chystáte se na návštěvu, oslavu narozenin či jiné významné příležitosti? Tak určitě nezapomeňte na dárkovou sadu s čajem.
Skladem

Čajová dárková sada

Chystáte se na návštěvu, oslavu narozenin či jiné významné příležitosti? Tak určitě nezapomeňte na tuto dárkovou sadu s čajem, přičemž si vyberte konkrétní čaj dle preferencí. Všechny tři varianty obsahují čajové sítko, čaj a hrnek.

Čajové sítko s držákem 15 cm

Lze mýt v myčce. Materiál v tomto výrobku lze recyklovat.

Materiál: nerezavějící ocel

Délka: 15 cm, Šířka: 5 cm, Výška: 4 cm, Hmotnost: 0.02 kg

Černý ceylonský čaj sypaný – Ceylon black OP1 50 g

Camellia sinensis

Vychutnejte si vybraný ceylonský čaj plné chuti i vůně. Čaj lze též podávat společně s mlékem.

Lístky jsou hnědé až hnědočerné, dobře zavinuté, charakteristicky drátkovité. Vydávají hutnou, kořennou či dřevnatou vůni. Poskytují hladký hnědooranžový nálev těžké nahořklé chuti, s bohatým aroma ušlechtilých dřevin, někdy i s medovými či květinovými akcenty.

Ceylon si zachovává velmi dobré jméno výrobce čajů nejlepší kvality. Vzhledem k tropickému klimatu je sklizeň celoroční se dvěma kvalitními sezónními sběry. Tento černý čaj se pěstuje v nadmořských výškách do 2300 m.nad mořem na příkrých svazích hor.

Příprava: 2 čajové lžičky přelít 300 ml vařící vody, vyluhovat 3-4 min.

Složení: Černý čaj Ceylon OP1 z oblasti RUHUNA.

Zelený čaj Gunpowder 50 g

Perlový čaj

Standardní zelený čínský čaj Gunpowder patří mezi oblíbené zelené čaje. Jeho název lze doslova přeložit jako střelný prach. Existuje dokonce legenda, která říká, že tento název vznikl díky mladému anglickému obchodníkovi s čajem, jemuž drobné, stočené zelené kuličky připomínaly právě střelný prach.

Svým výjimečným zpracováním (sušením na dřevěném uhlí) a důkladným srolováním dostává tento čaj nezaměnitelnou chuť, aroma a maximální kvalitu, která jej odlišuje od jiných čajů.

Po přelití horkou vodou se lístky pozvolna rozvíjejí. Vzniká silný, tmavě zelený nápoj nezapomenutelné vůně a nahořklé chuti, která však není nepříjemná a dlouho vydrží v ústech. V Číně se čaj podává zásadně neslazený, aby se nepřekrývala jeho chuť.

Složení: ču-čcha (camellia sinensis, perlový čaj, střelný prach).

Příprava: 1 čajovou lžičku čaje přelijeme 200 ml vařící vody a necháme 2-3 minuty vyluhovat, poté scedíme.

Ovocný čaj s borůvkami 50 g

Zpříjemněte si dny šálkem tohoto lahodného ovocného čaje, který příjemně zahřeje a umocní pocit pohody.

Ovoce se řadí mezi antioxidanty a je známé pro svůj obsah vitamínu C, ale i dalších vitamínů a minerálů. Tento ovocný čaj kombinuje skvělé vlastnosti všech plodů obsažených ve složení. Ovoce, které ponecháte v šálku, můžete na konci sníst a dostanete tak do těla ještě větší porci prospěšných látek. Čaj je vyroben na čistě přírodním základu a lze jej pít bez omezení.

Složení: ibišek, borůvky, jablko, pomerančová kůra, brusinka, bezinky, ostružina, malina, aroma.

Příprava: Jedna čajová lžička ovocného čaje se přelije 200 ml vroucí vody, nechá se 8 minut odstát a pak se scedí.

Dárkový hrnek Pro krásný den

Bílý hrnek s nápisem Pro krásný den je ideálním dárkem pro každou příležitost. Vychutnejte si oblíbený nápoj a nalaďte se na pozitivní náladu hned od rána:)

Vhodné do myčky nádobí.

Objem: cca 330ml

Výška: cca 95mm

Šířka (průměr): cca 82mm

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Jankar Profi s.r.o. (Dr. Bojda), Milota s.r.o., Nature Notea s.r.o.

Novinky: