Aronie dárková sada

272.00

Dárková sada je vhodným dárkem plným vitamínů pro každou příležitost.
Skladem

Aronie dárková sada

Dárková sada je vhodným dárkem pro každou příležitost. Aronie (černá jeřabina, temnoplodec) je bohatým zdrojem vitamínů. Vychutnejte si šťávu a pomazánku.

90% Šťáva z čerstvé Aronie 300g

Šťáva z aronie se používá v neředěném stavu či naředěná vodou. Aronie černá (černý jeřáb / temnoplodec černoplodý) je přírodním antioxidantem, obsahuje vysoké množství vitamínu.

Složení: Aroniová šťáva 90 %, fruktóza 10 %. Bez konzervantů. Pasterováno.

Upozornění, uchovávání: Před použitím protřepat! Usazenina je součástí výrobku a není na závadu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 5 dní.

Neskladovat na slunci. Skladovat při teplotě 4-25 °C. Chránit před mrazem.

Aronie ovocná pomazánka

Ovocná pomazánka z aronie se přidává do různých moučníků (mazance, vánočky, jídaše), cereálních směsích, sorbetů, přesnídávek, svíčkové jako náhrada za brusinky. Chuť aroniové ovocné pomazánky vynikne jako náplň do perníků a rolád (např. v kokosové roládě). Vhodná je také k promazávání dezertů z litých těst nebo na slepování cukroví.

Aronie černá (temnoplodec černoplodý) je přírodní antioxidant a je bohatým zdrojem vitamínů.

Složení: Fruktóza 50 %, aronie černá 15 %, jablka 10 %, citronová šťáva 5 %, voda, regulátor kyselosti: kyselina citronová, želírující látka: pektin.

Ovocná pomazánka je sterilovaná a na 100 g výrobku bylo použito 50 g ovoce. Ve 100 g výrobku je 50 g fruktózy.

Upozornění: skladujte v suchu a temnu při teplotě 0 – 28 °C. Po otevření uchovávejte v chladničce do 10 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Minimální trvanlivost do konce: viz uzávěr.

Rozměry20 x 15 x 7 cm
Dodavatel

Klášterní officína s.r.o.

Novinky: