Čaj na odkyselení a imunitu

59.00

Překyselení organizmu je především způsobeno nevhodnou životosprávou. Čaj podporuje odkyselení a zároveň přirozenou imunitu.

Není skladem

Čaj na Odkyselení a imunitu

Doplněk stravy

Překyselení organizmu je způsobeno zejména nevhodnou životosprávou. Nápravou je správná skladba stravy včetně zařazení bylinných čajů. Čaj Odkyselení a imunita zároveň podporuje přirozenou imunitu.

Pampeliška má kladný vliv na normální trávení a činnost jater. Vilcacora je vhodná pro podporu imunitního systému. Měsíček se podílí na normální funkci jater a střev.

Složení: Tužebník nať, truskavec nať, pampeliška list (20 %), měsíček květ, přeslička nať, vilcacora kůra (10 %). Maximální denní dávka obsahuje 600 mg pampelišky, 300 mg vilcacory a 300 mg měsíčku.

Doporučení dávkování a způsob užití: Jednu čajovou lžičku zalijeme 250 ml vroucí vody, přikryjeme a necháme 10 min louhovat. Pijeme 1-2 šálky denně po dobu 4-6 týdnů, pak uděláme 14 dní přestávku.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladovat v suchu při teplotě 5-25 °C.

Hmotnost50 g
Dodavatel

Dr. Popov

Novinky: